Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gruzińscy artyści w Teatrze Starym
~AGO niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 21:02
Szkoda, że bilety były dostępne dla wybranych...

Dziękuję Ci MDK za profesjonalną dystrybucję biletów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to_ja niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 22:21
Tak,to prawda. Wejsciowek nie bylo bo wejsciowki Pani dyrektor bez skrupułów zaklepywala mowiac swojemu pracownikowi,komu i w jakiej ilosci ma zostawic. Robila to przy osobach stojacych w sekretariacie. To sie nazywa dla mieszkańców?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalina niezalogowany
3 kwietnia 2017r. o 23:39
A ja mam bilety! Wystarczyło odpowiednio wcześnie zadzwonić i zarezerwować. Uuhaa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.... niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 9:40
Zadzwonić? DZWzwonilismy i co i trzeba przyjść osobiście. Rozumiem,ze jak dzwoni pani Maślicka to pani dyrektor z.miejsca rezerwuje,jak szary mieszkaniec to jyz brak. Tylko dla wybranych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 10:08
~~.... napisał(a): Zadzwonić? DZWzwonilismy i co i trzeba przyjść osobiście. Rozumiem,ze jak dzwoni pani Maślicka to pani dyrektor z.miejsca rezerwuje,jak szary mieszkaniec to jyz brak. Tylko dla wybranych


Trzeba było zostać VIP-em a się jest nikim to się siedzi na dubie w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 10:29
Wielcy VIP-owie, a kuszą się na darmowe wejściówki.
Niestety tak jest w naszych ośrodkach kultury. W BOK kiedyś mi powiedziano, że mogę sobie obejrzeć imprezę w czasie Dni Miasta na wolnym powietrzu, bo wejściówki już rozdane do różnych stowarzyszeń (organizacji).
Od tej pory nie chodzę nigdzie po żadną wejściówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 10:37
Nie jestem żadnym VIPem, a zwykłym szarakiem. Zadzwoniłem wczoraj ok. 10 rano i pani zarezerwowała mi bilety. Odebrałem przed 16-tą wracając z pracy. Amen. I przestańcie biadolić, że wejściówek nie ma!! Były, ale się skończyły. A jak ktoś zaspał, to jego wina!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 kwietnia 2017r. o 10:48
Powiedz jeszcze gdzie pracujesz, ale pewnie oeawdynie powiesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza