Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przybylski przyznał się do błędu
~Łukasz niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 9:53
Co na to cześć obozu Romana związana z PiSem? Przymkną oko, jak zawsze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Widz niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 10:14
Pan marszałek stoi w sporym rozkroku pomiędzy kościołem a liberalno lewackimi wartosciami. Taki rozkrok nie sprzyja pozyskaniu ani jedej ani drugiej cz. elektoratu. Bez własnego kręgosłupa, próby dogodzenia wszystkim, czyli tak naprawdę nikomu, odniesie skutek odwrotny od zamierzonego. Zasada: Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek tu nie działa niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 11:37
POstęp musi dokonywać się i w teatrach, a jakże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Połykaczka kijanek niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 12:12
Kiedyś widziałem jak obdartusy wychodziły z pewnego obozu pracy na strefie i chowały się w swoich wypierdkach.
Miny mieli że tak powiem nietęgie i jacyś tacy zmarnowani ogólnie.
Postanowiłem podejść i spytać, tak po ludzku - "hej wy tak zwani ludzie co wy jacyś tacy markotni? Co was boli?",
a oni na to że martwi ich sytuacja w Teatrze Polskim.
A ja im na to "nie lękajcie się, Czarek na pewno coś wymyśli, zresztą sami wiecie jak ten PiS rzuca mu kłody pod nogi.
I dzisiaj czytam że Cezary już działa w tej sprawie.
Idzie wiosna niech ludziom ulży na sercu bo aura nie dopisuje i mają kolejne zmartwienie.
A ja jak zwykle miałem nosa.
Liczę też że Przybylski usiądzie z resztą innych mądrych głów i rozwiąże ten palący problem bo co kilka głów to nie jedna.
Tylko czy lud pracujący pomoże bo samo zamartwianie się teatrem do niczego nie prowadzi.
Najłatwiej usiąść z boku i czekać na efekty nic samemu nie robiąc.
Bez was ludzie Cezary ma związane ręce dlatego musicie pomóc rozwiązać tą sytuację patową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 13:04
~~Połykaczka kijanek napisał(a): Kiedyś widziałem jak obdartusy wychodziły z pewnego obozu pracy na strefie i chowały się w swoich wypierdkach.
Miny mieli że tak powiem nietęgie i jacyś tacy zmarnowani ogólnie.
Postanowiłem podejść i spytać, tak po ludzku - "hej wy tak zwani ludzie co wy jacyś tacy markotni? Co was boli?",
a oni na to że martwi ich sytuacja w Teatrze Polskim.
A ja im na to "nie lękajcie się, Czarek na pewno coś wymyśli, zresztą sami wiecie jak ten PiS rzuca mu kłody pod nogi.
I dzisiaj czytam że Cezary już działa w tej sprawie.
Idzie wiosna niech ludziom ulży na sercu bo aura nie dopisuje i mają kolejne zmartwienie.
A ja jak zwykle miałem nosa.
Liczę też że Przybylski usiądzie z resztą innych mądrych głów i rozwiąże ten palący problem bo co kilka głów to nie jedna.
Tylko czy lud pracujący pomoże bo samo zamartwianie się teatrem do niczego nie prowadzi.
Najłatwiej usiąść z boku i czekać na efekty nic samemu nie robiąc.
Bez was ludzie Cezary ma związane ręce dlatego musicie pomóc rozwiązać tą sytuację patową.
Tego nie należy rozwiązywać bo głupoty władzy się nie da rady rozwiązać tylko przeciąć i odwoływanie się do suwerena nic nie pomoże tylko okaże nieudolność władzy w zajęciu stanowiska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 kwietnia 2017r. o 17:02
~~Widz napisał(a): Pan marszałek stoi w sporym rozkroku pomiędzy kościołem a liberalno lewackimi wartosciami


Wiekszośc polityków stoi w rozkroku. Stanie w rozkroku to jeden z elementów utrzymywania się przy żłobie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~yeti niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 17:06
W miastach i miastaeczkach, siołach i wsiach zapewne mieszkańcy odetchną z ulgą, kiedy marszałek swą mądrością rozwiąże ten problem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stan niezalogowany
19 kwietnia 2017r. o 17:52
Dobrze, że Przybylski go odwołuje. Z tego, co wiem, Morawski był wybrańcem Samborskiego z PSL. To Samborski odpowiada w zarządzie za kulturę i to on go dotychczas bronił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza