Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od 2018 roku bezpłatna komunikacja miejska w Bolesławcu?
~~~0000 niezalogowany
10 maja 2017r. o 7:54
15 lat na stolcu. Wszystko zrobi,żeby go zachować lub zamienić na inny.. Wczoraj pierwszy wróg Przybylskiego,dzisiaj pierwszy przyjaciel! Facet bez kręgosłupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Widz niezalogowany
10 maja 2017r. o 8:42
Obaj mają niezłą sr.kę. Jeden bez PO i zaplecza a, drugiemu Kaczor zabroni startować na kolejną kadencję. Skumali się, bo w chwili zagrożenia koryta odrzucają stare waśnie. A lud dostanie "darmowe" autobusiki i pójdzie głosować. "Darmowe"w cudzysłowie, bo nie ma nic za darmo, ja autobusami nie jeżdżę i jeździć nie będę więc dlaczego mam dopłacać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
10 maja 2017r. o 8:47
bezpłatna komunikacja?za którą zapłacą mieszkańcy nawet ci którzy z niej nie korzystają.Bezpłatna jak to pięknie brzmi.Niech ratusz się wypowie ile kasy pójdzie na ten cel z podatków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dfhhj niezalogowany
10 maja 2017r. o 12:52
Przeciez mamy nowe autobusy .A teraz bedziemy placic za miejsca parkingowe.Brawo aby do koryta.
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 14:09
Bezpłatna komunikacja miejska to poroniony pomysł. A powodów jest kilka:
- tego co darmowe nikt nie szanuje
- w miastach, gdzie wprowadzono darmową komunikację, często nie da się wejść do autobusu z powodu zapachu, gdyż osoby bezdomne korzystają z autobusów jako z ogrzewalni.
- już teraz bywa że trudno się wcisnąć do autobusu a co będzie jak liczba pasażerów wzrośnie (a na pewno wzrośnie). Pomogłoby zwiększenie liczby kursów w szczytowych godzinach. Ale podejrzewam że władza kalkuluje koszty darmowej komunikacji w oparciu o koszty obecne, nie biorąc pod uwagę że po wprowadzeniu przejazdów darmowych, liczba pasażerów może wzrosnąć kilkukrotnie. A tych już się nie da przewieźć za ten sam budżet.

Jak już władza chce być taka dobra to niech obniży ceny biletów. Jak dojazd autobusem będzie 2 razy tańszy niż autem to pewnie wzrośnie liczba kierowców, którzy zostawią auto w garażu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dfhhj niezalogowany
10 maja 2017r. o 20:05
Przeciez mamy nowe autobusy .A teraz bedziemy placic za miejsca parkingowe.Brawo aby do koryta.
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 maja 2017r. o 20:55
Lepiej by było obniżyć cenę biletów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gizmo niezalogowany
12 maja 2017r. o 9:12
~~Bolecnauta napisał(a): Super wiadomość! Miasto się rozwija! To, że politycy robią pod publikę wiadomo nie od dzisiaj. Najważniejsze, że robią i udało się zdobyć ogromną dotację. JESTEM Z MOJEGO MIASTA DUMNY!


A ja nie jestem dumny, bo te wszystkie działania to jest kompletna bierzączka nie wynikająca ze strategii rozwoju miasta, która winna być a wmawianie nam że jesteśmy miastem przemysłowym to jest chore bajanie Pana Prezydenta. Przykład: to że miasto się dusi od samochodów to namacalny, widoczny, odczuwalny brak strategii rozwoju ciągów komunikacyjnych miasta. Bieżące remontowanie bez perspektywicznej ich rozbudowy to był chory pomysł Prezydenta. Panie Prezydencie zarządzanie miastem po prostacku może jest łatwe ale na pewno prowadzi do błędów za które dużo w przyszłości będziemy musieli zapłacić. Potrzebny nam prezydent nowej generacji z prostolinijną głęboko wartościową wyobraźnią a nie prostacką jaką ma obecny Pan Prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.