Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Talenty roku
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 czerwca 2017r. o 23:06
Obiecała zadzwonić , ale nie zadzwoniła :D

Qurcze tyle zmarnowanych szans :D Przegrałem z Filipowiczem :D

Dobrej nocy Wam życzę Bolecnautki i Bolecnauci . Od lat uważam , że tylko połączenie Świadomości pozwoli nam osiągnąć kwantowe pułapy wiedzy. Szukajcie Autorytetów w pierwszy dzień Wakacji :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 5:33
Pannazdzieckiem napisał(a): Elita intelektualna ... ? Bożesz ty mój , Ci młodzi Ludzie dopiero w życie wchodzą , a głupek Filipowicz , urzędnik państwa istniejącego jedynie teoretycznie jak zwykle robi , co Mu każą.

Zawsze zastanawiało mnie to gdzie istnieje granica wazeliniarstwa ?

Kaźmisz elitą intelektualną można nazywać Ludzi , którzy coś wiedzą ... osobiście mam sześć ... siedem Autorytetów i proszę Cię ... nie wyzywaj Młodzieży od elit intelektualnych
, bo mogą się wquwić i olać Bolec :)

Oczywiście Małolaty nie odmawiam Wam talentu :) Chętnie podyskutuję . Na dowolny temat . :)


Nie był,nie widział ale wypowiada się w każdym temacie prezentując wszystkim prawdę objawioną. Chłopie, opanuj się. To źle,że miasto docenia swoich najzdolniejszych uczniów? Dziwne,że robi to gość, który zęby zjadł na oświacie? Kto ma tym dzieciom wręczać nagrody? Może trole internetowe? Jedna gwiazda bolesławieckich portali już pokazała co potrafi zdobywając 1% poparcia w wyborach prezydenckich. Następny chętny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 7:35
~~ napisał(a):
~~Ewa napisał(a): Mylisz się.Najzdolniejsi dostali dyplom ,, Talent roku 2017" i,, złote pióro".


Uczniowie szkół podstawowych nie



fakt, pamiątkowe dyplomy i pióra dla podstawówek były ale niestety nagrody i stypendia dla najzdolniejszych w podstawówkach już nie było- tylko gimnazja ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~M niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 10:29
jak czytam o "Talentach" z wysoką średnią to mi się śmiać chce :D
pójdzie taki talent do szkoły średniej i staje się przeciętnym uczniem, ponieważ jedyne co potrafi to wyuczyć się na egzamin regułki na pamięć, dzień później zapisać i zapomnieć, a wszystko po to tylko żeby mieć średnia >4,8 i rodzice byli zadowoleni, że ich dziecko jest trochę lepsze od sąsiada

talenty to są w sporcie, sztukach artystycznych ipt. a to ewentualnie pilni uczniowie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 12:25
Właśnie w tych Talentach byli także sportowcy :-) Trudność polega na tym, że obok sukcesów sportowych, które mój syn posiada niemałe, średnia ocen też musi być odpowiednio wysoka...Dlatego te dzieciaki są wyjątkowe. Nie umniejszajcie Ich osiągnięć, chcąc dokopać innym dla zasady.... Pozdrawiam serdecznie jeszcze Nieodkryte Talenty Przyszłości ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 15:35
Brawo.
Czy istnieje możliwość, by podać osiągnięcia dzieciaków? Tak jak w tamtym toku? Może niektórze BARDZIEJ docenią i inaczej spojrzą na ich talent, zaangażowanie... I nauczycieli też podać do wiadomości. Dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tak niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 16:49
~~ napisał(a):
~~Ewa napisał(a): Mylisz się.Najzdolniejsi dostali dyplom ,, Talent roku 2017" i,, złote pióro".


Uczniowie szkół podstawowych nie


Dyplom i pióro - TAK !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tak niezalogowany
25 czerwca 2017r. o 16:51
~~Jacek napisał(a): Należy się cieszyć, że mamy tak dużo uzdolnionych, gratulacje nagrodzonym i ich rodzicom. Szkoda że przy każdym wyróżnionym nie wymieniono osiągnięć i w jakiej dziedzinie. zastanawia mnie brak prezydenta miasta, było to święto dzieci młodzieży dlatego tego tematu nie będę rozwijał, bez polityki.


opis osiągnięć (o ile dostarczyła je szkołą) były wyświetlane.
Były imprezy gdzie to czytano - trwała za długo i ludzie wychodzili....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza