Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z komputera burmistrza obrażono radnego
~~ niezalogowany
10 lipca 2017r. o 17:53
Uważam, że ten jęzor na końcu wypowiedzi Papugi jest nie na miejscu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Papuga niezalogowany
10 lipca 2017r. o 18:40
~~ napisał(a): Uważam, że ten jęzor na końcu wypowiedzi Papugi jest nie na miejscu.



Ale taka jest prawda :P To nie moja wina, że wyglądają, jak wyglądają :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do Papugi niezalogowany
10 lipca 2017r. o 18:55
~~Papuga napisał(a):
~~ napisał(a): Uważam, że ten jęzor na końcu wypowiedzi Papugi jest nie na miejscu.



Ale taka jest prawda :P To nie moja wina, że wyglądają, jak wyglądają :)

A może ty Papugo upubliczniła byś swoją podobiznę, to dopiero było by się z czego pośmiać. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 9:23
~~Papuga napisał(a):
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): A co ty chcesz od jego wyglądu. Przystojny chłop i tyle.


Oczywiście Zbyszek a nie ten drugi.


I jeden i drugi - bez komentarza :P


Jak by tak iść tokiem rozumowania papugi to prezydentem RP powinna być Doda a premierem Ogórek a papieżem "lejdi gaga" :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lipca 2017r. o 15:19
Burmistrz to zawsze kojarzył mi się z dostojeństwem , profesjonalizmem , powagą . Ktoś kto się pochyli nad człowiekiem ,jego problemami , zrozumi , poradzi a tu co ZWYKŁA GÓWNIAŻERKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 8:50
~~ napisał(a): Burmistrz to zawsze kojarzył mi się z dostojeństwem , profesjonalizmem , powagą . Ktoś kto się pochyli nad człowiekiem ,jego problemami , zrozumi , poradzi a tu co ZWYKŁA GÓWNIAŻERKA.


Upadek kodeksów moralnych i etycznych. Kiedyś " SŁOWO HONORU" ZNACZYŁO WIĘCEJ NIŻ OBECNIE UMOWA NA PIŚMIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lipca 2017r. o 18:03
~~ napisał(a):
~~Bolecnauta napisał(a): Nie wierzę, że to komputer burmistrza. To dobry człowiek.


A może to myło tak : szedł sobie ktoś drogą - patrzy a tu komputer burmistrza, pomyślał sobie - to ja napisze coś nie dobrego o Panu Zbyszku i napisał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lipca 2017r. o 9:30
~~zainteresowany napisał(a): Panie Zbyszku, czy doczekał się pan już przeprosin? Jak nie, to jakie dalsze kroki, mam nadzieję,że nie zostawi pan tak tego !



I znowu pytam ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.