Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komendant dziękuje protestującym
29
Bernard
25 lipca 2017r. o 22:52
alter napisał(a):
Bernard napisał(a):
Tonie jest kwestia szacunku dla pana inspektora. Po prostu wiemy co by się stało z komendantem policji otwarcie dziękującym ludziom za protesty w obronie sądów. Być może ty uważasz, że pracowałby spokojnie dalej...?


Według twojej sugestii redaktorze właśnie już nie popracuje, bo redakcja już się temu przyczynia. A ja jednak uważam, że szanowny zastępca popracuje spokojnie do emerytury, wbrew twoim oczekiwaniom :)

Najzwyczajniej w świecie wystarczyło zachować się obiektywnie i subtelnie :) pzdr.


Popracuje, bo zachował się świetnie. Jeśli PiS będzie za to zwalniał ludzi (choć w sumie czemu nie?), to tylko szybciej skończy władać.

Nie wiem skąd domniemanie, że ja oczekuję, że zastępca nie popracuje do emerytury. ALe chyba nie chcę wiedzieć : )

Dobrej nocy : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAO PIS DA niezalogowany
25 lipca 2017r. o 22:56
Lepszy Giertych dobra rada niż pisowska zdrada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
25 lipca 2017r. o 22:59
Bernard napisał(a):
Popracuje, bo zachował się świetnie. Jeśli PiS będzie za to zwalniał ludzi (choć w sumie czemu nie?), to tylko szybciej skończy władać.

Też tak uważam.
Bernard napisał(a):
Nie wiem skąd domniemanie, że ja oczekuję, że zastępca nie popracuje do emerytury. ALe chyba nie chcę wiedzieć : )
To wynikało z wymiany zdań. Czy nie wystarczyło dokończyć zdanie? W nagłówku określić za co dziękuje? I zakończyć nagłówek kropeczką? To taka subtelność :)
Ale już się nie czepiam ;)
Bernard napisał(a):
Dobrej nocy : )

Dobranoc :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~& niezalogowany
25 lipca 2017r. o 23:01
Bernard napisał(a):
alter napisał(a):
Bernard napisał(a):
Jeśli ty czytając tytuł pomyślałeś, że zastępca komendanta wojewódzkiego policji w państwie PiS podziękowałby demonstrantom za antypisowski protest, to ja ci szczerze gratuluję poczucia humoru : ))


Teraz przeginasz redaktorze :) Czy mi się wydaje, czy brakuje ci szacunku do tego zastępcy komendanta, ponieważ twoja sugestia jest mocno nie na miejscu.

Jeżeli jednak chodzi o uwagi do artykułu, to nie ma o co się spierać. Nie warto, choć tu też jest ukryta sugestia. No cóż wybaczmy ten brak obiektywizmu i profesjonalizmu, który wynika z auto-zaślepienia swoją protekcjonalną pozą autora :D


Tonie jest kwestia szacunku dla pana inspektora. Po prostu wiemy co by się stało z komendantem policji otwarcie dziękującym ludziom za protesty w obronie sądów. Być może ty uważasz, że pracowałby spokojnie dalej...?


I miejmy nadzieję, że to właśnie by się stało tym policjantem, gdyby otwarcie włączył się w spór polityczny, który przewrotnie nazywasz obroną sądów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAO PIS DA niezalogowany
25 lipca 2017r. o 23:02
Lepszy protest jest od rana niż poparcie karakana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
25 lipca 2017r. o 23:04
~~& napisał(a):
I miejmy nadzieję, że to właśnie by się stało tym policjantem, gdyby otwarcie włączył się w spór polityczny, który przewrotnie nazywasz obroną sądów.


Uważam, że nasza Policja z każdym dniem podwyższa poziom swojego profesjonalizmu, więc warto im zaufać. Niezależnie od wszystkich im nieprzyjaznych opinii i sugestii.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MAO PIS DA niezalogowany
25 lipca 2017r. o 23:11
Lepiej jeździć zwykłym fordem niż pisowską wytrzeć mordę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maciek niezalogowany
26 lipca 2017r. o 9:50
Niektórzy szukają przyslowiowej dziury w całym. Byłem tam, czułem się spokojnie pod opieką policji, mieli swoje święto, to kulturalni ludzie zaśpiewali im sto lat. I nic więcej, żadnych podtekstów. A po manifestacji do roboty i każdy robi swoje. Jak przekroczę prędkość w mieście i mnie nsmierzą, to mię będę skomleć, że im w niedzielę sto lat śpiewałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza