Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślub z policyjną asystą
~~$ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 18:28
A tak w tym przypadku było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ ty złamasie niezalogowany
26 lipca 2017r. o 19:09
~~Precz z zawistnym narodem napisał(a): Oto linka dla zawistnych buców. I ich codzienna midlitwa
https://youtu.be/PknW7YxfLpk


Midlitwa przygłupie dla ciebie.Codzienna młocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzysztof niezalogowany
26 lipca 2017r. o 22:39
~~$ napisał(a): Co innego asystowac i jechać w eskortcie a co innego eskortować jako pojazdy uprzywilejowane. Zrozumcie to buce


Pełna zgoda.

Niestety, zamiast zrozumienia, jest pomówienie o nienawiść. Na tym właśnie polega problem, a mianowicie na braku jego zrozumienia. Nikt (a przynajmniej nie ja) nie ma nic przeciwko konwojowaniu nowożeńców i nawet nie chodzi o to kto pokryje koszty, tylko o to, czy jest ku temu podstawa prawna, i co najważniejsze, dlaczego się używa sygnałów świetlnych i dźwiękowych dla pojazdów uprzywilejowanych? To już w mojej opinii jest nadużycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkańcy Bolesławca niezalogowany
27 lipca 2017r. o 5:16
Policja to niech się weźmie za robotę i niech pomaga obywatelom a nie wczoraj znowu przy zglaszaniu sprawy policjantka prosi o moje dane jakim prawem !!!!!ma przyjąć zgłoszenie i działać!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wkurwiony niezalogowany
27 lipca 2017r. o 6:14
Przeszkadzają wam takie zachowania?
No to może napiszmy coś o tych co na sygnałach śmigają spod Ratusza a później przez pół miasta
Mają zezwolenia czy kierują się jakaś śmieszną wydumaną tradycją?

A gliniarzom?
Wszystkiego najlepszego i jak najmniej interwencji

ps, nie jestem gliniarzem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do wkurwionego niezalogowany
27 lipca 2017r. o 6:25
Chłopie przeczytaj jeszcze raz mój post a potem jeszcze raz i jeszcze raz ,, $ ,, to może zrozumiesz co piszę. Ruszanie z pod Ratusza na klaksonie i jazda po mieście trąbiąc nie robi z tych pojazdów, pojazdów uprzywilejowanych i muszą one jechać zgodnie z prawem natomiast Policja kiedy zaczyna używać sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej ( koguta i syrene ) z automatu stają się uprzywilejowane. Wtedy Ty JAKO zwykły użytkownik musisz im ustąpić przejazd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 lipca 2017r. o 6:50
Ty możesz jedynie wykorzystać betoniarkę jako asystę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
27 lipca 2017r. o 7:03
Mieszkam w rynku a okna mam na wprost i w...ia mnie takie zachowanie
Tylko tyle i aż tyle ale jeśli piszesz o uprzywilejowanych to pytam co chwili czyni uprzywilejowanymi do tego wycia,do używania świateł drogowych
Jakiś idiotą pisze o betoniarkach i chyba wiem kto dlatego mnie to nie dziwi
Może więc skoro o tradycjach piszemy to może budowlańcy niech podjada pod urząd gruszkami
Jakiś ty głupi Alter
Teraz napisz kto pisze ten post

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza