Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Władysław Frasyniuk zakuty w kajdany
~~Dyniowy Bambus niezalogowany
17 lutego 2018r. o 13:33
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): Taki wpis znalazłem w internecie:
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.



Cała prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowa Karagana niezalogowany
17 lutego 2018r. o 13:54
Przesłuchanie Frasyniuka trwało raptem 10 minut po czym został wypuszczony a cała sprawa ma charakter pisowsko-propagandowego podłego skandalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
17 lutego 2018r. o 15:44
Aktualny dorobek PISowskiego rządu:
1. Blamaż w UE 27:1 w sprawie Tuska
2. Blamaż po ustawie IPN . USA zastanawia się nad strategicznym partnerstwem. Izrael szykuje analogiczną ustawę.
3. Drzazgi z partnerstwa z Ukrainą. Duda jest "zasmucony" wynikiem rozmów Glińskiego z Ukrainą.
4. Niemcy traktują nas jak skończonych dziwny czlowiek ów z którymi nie warto gadać. Konferencja Merkel z Morawieckim to kompromitacja.
5. Nasz strategiczny partner na Węgrzech już dwa razy wystawił nas do wiatru.
6. Francuzi nie podarują nam karakali i widelców
7. Komisja wenecka na naszą własną prośbę rozniosła nas na strzępy.
8. Nowa nadzieja PIS-u Austria powiedziała nam gdzie nasze miejsce.
9. ROSJA - nie musi nic robić bo podane powyżej 8 punktów + Macierewicz to totalna kompromitacja.
Właśnie .................. wstaliśmy z kolan i jesteśmy dumnym narodem.
Panie Władku - szacun wobec tego zakłamania i powrotu do komuny.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastobrązowy Wrzosiec niezalogowany
17 lutego 2018r. o 19:23
Ty Oliwkowy... Idz do lekarza opowiedz mu co ci sie stało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
17 lutego 2018r. o 21:47
~Ceglastobrązowy Wrzosiec napisał(a): Ty Oliwkowy... Idz do lekarza opowiedz mu co ci sie stało...


Kilka faktów z ostatnich godzin osiągnięć "dobrej zmiany"

Premier Izraela ostro krytykuje Morawieckiego https://wiadomosci.onet.pl/swiat/benjamin-netanjahu-ostro-krytykuje-mateusza-morawieckiego/7vqelqf
Prezydent Ukrainy krytykuje Morawieckiego za wypowiedź o Chmielnickim https://wiadomosci.onet.pl/swiat/petro-poroszenko-skrytykowal-mateusza-morawieckiego-za-wypowiedz-o-bohdanie/30xhvjx

Dobrej nocy Ceglastobrązowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoruda Imperata niezalogowany
17 lutego 2018r. o 23:22
kiedy to żydzi wypowiadali się dobrze o Polsce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawa Acidantera niezalogowany
18 lutego 2018r. o 0:11
Oliwkowy Rozchodnik specjalnie dla ciebie przytoczę pewien cytat:
"Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz."
Mohandas Karamchand Gandhi

Wiesz dlaczego poparcie dla PIS jest tak duże i ciągle rośnie? Po pierwsze przeciętnego zjadacza chleba nie interesują wymienione przez Ciebie punkty, nikogo nie interesuje jakaś komisja wenecka i opinia Nieniec , Izraela, Rosji a tym bardziej Ukrainy.
Po drugie wcześniejsze rządy były tak złe, że nikt nie chce do tego wracać. Po trzecie ludzie zyskali REALNĄ pomoc min. w programie takim jak 500+ , a nie jakieś głupie gadanie, że gospodarka się rozwija wszystko fajnie ale pieniędzy po prostu nie ma i nie będzie.
Podsumowując dla przeciętnego zjadacza chleba liczą się zyski jakie ma dzięki rządowi, który aktualnie sprawuje władze, to przekłada się na jego standard życia, a nie jakieś tam opinie zagranicznych Państw, którym zależy na własnym interesie a nie naszym. Słowa Gandhi opisują tą sytuację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
18 lutego 2018r. o 6:31
~~Żółtawa Acidantera napisał(a): Oliwkowy Rozchodnik specjalnie dla ciebie przytoczę pewien cytat:
"Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz."
Mohandas Karamchand Gandhi

Wiesz dlaczego poparcie dla PIS jest tak duże i ciągle rośnie? Po pierwsze przeciętnego zjadacza chleba nie interesują wymienione przez Ciebie punkty, nikogo nie interesuje jakaś komisja wenecka i opinia Nieniec , Izraela, Rosji a tym bardziej Ukrainy.
Po drugie wcześniejsze rządy były tak złe, że nikt nie chce do tego wracać. Po trzecie ludzie zyskali REALNĄ pomoc min. w programie takim jak 500+ , a nie jakieś głupie gadanie, że gospodarka się rozwija wszystko fajnie ale pieniędzy po prostu nie ma i nie będzie.
Podsumowując dla przeciętnego zjadacza chleba liczą się zyski jakie ma dzięki rządowi, który aktualnie sprawuje władze, to przekłada się na jego standard życia, a nie jakieś tam opinie zagranicznych Państw, którym zależy na własnym interesie a nie naszym. Słowa Gandhi opisują tą sytuację.[/c

Historia powinna uczyć.
Druga połowa lat trzydziestych w Niemczech to też okres rozkwitu gospodarczego. Ludzie dostali pracę w przemyśle zbrojeniowym , ówczesna legalnie wybrana władza głosiła peany na temat dziejowej roli Niemiec, przywódca był wyrazisty. Tak jak wówczas mieliśmy wokół samych wrogów za granicami a sojusze były wirtualne. ...... "dla przeciętnego zjadacza chleba liczą się zyski jakie ma dzięki rządowi, który aktualnie sprawuje władze, to przekłada się na jego standard życia, a nie jakieś tam opinie zagranicznych Państw, którym zależy na własnym interesie a nie naszym"....... Można dokładnie znaleźć takie same opinie jak wyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza