Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolędowali na bolesławieckim rynku
~Cyklamenowa Cynia niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 20:06
Propagandowa impreza organizowana przez prezydenta Bolesławca!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Wielosił niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 20:23
Wybory minęły...czas diety umarł.. Prezydent znowu przytył.Gra wyborcza skończona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Czosnaczek niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 20:57
~~Żółtawobrunatny Wielosił napisał(a): Wybory minęły...czas diety umarł.. Prezydent znowu przytył.Gra wyborcza skończona.


Ale zyskał wierną ochronę.Oglądam zdjęcia z otwarcia domu ,,Senior +''
oglądam dzisiejszą gwiazdkę życzliwości i co widzę w obu przypadkach? krok w krok za Prezydentem ta sama osoba a że to nie żona to pewnie ,,ochrona''Ale numer
zobaczcie sami Od razu uprzedzam sensacji nie będzie bo 70+ dawno przeminęło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Kufea niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 20:59
Pozdrawiam moją ulubioną bolecnautkę ;) :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowa Przylaszczka niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 21:08
Oficjele przemawiają a w większości ludzie odwróceni tyłem stoją za pierogami. To był zasadniczy cel ich obecności na rynku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Dyptam niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 21:17
~~Białobrązowa Przylaszczka napisał(a): Oficjele przemawiają a w większości ludzie odwróceni tyłem stoją za pierogami. To był zasadniczy cel ich obecności na rynku.
Część przyszla po przemówieniach tylko na konsumpcję. Panie prezydencie bardzo słaba reżyserka. Propagandowa fuszerka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Leszczyna niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 23:08
Fujjj ludzie zeżrą za darmo chocby to go.no było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Szachownica niezalogowany
22 grudnia 2018r. o 0:11
Ksiądz Jarosiewicz , miał mi dać bierzmowanie ale nie miałam pieniedzy na pielgrzymkę wiec nie mam bierzmowania. to jest polityk kochany ksiadz zero wsp... zal pisac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza