Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Turysto! Po piętnastej sikaj pod murem!
~~Rezedowa Inkarwilla niezalogowany
19 czerwca 2019r. o 10:51
Może akurat ten jeden miał chorą prostatę i mu się rano zaraz po wyjściu z hotelu chciało siku... a już lej Pan gdzie chcesz ;)

Bernard napisał(a):
~~Rezedowa Inkarwilla napisał(a): Błagam Was w soboty i niedziele przed godziną 9 na rynku nie ma żywej duszy a już tym bardziej turystów.


Czyli ten Koreańczyk, który mnie pytał w Rynku o toaletę ostatnio tylko udawał turystę? Popatrz, ale się zamaskował, aparat na szyi, udawał że tylko po angielsku kuma, ale perfidia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Wrzosiec niezalogowany
19 czerwca 2019r. o 11:09
Bernard napisał(a):
~~Rezedowa Inkarwilla napisał(a): Błagam Was w soboty i niedziele przed godziną 9 na rynku nie ma żywej duszy a już tym bardziej turystów.


Czyli ten Koreańczyk, który mnie pytał w Rynku o toaletę ostatnio tylko udawał turystę? Popatrz, ale się zamaskował, aparat na szyi, udawał że tylko po angielsku kuma, ale perfidia...

Panie Benku a ten Koreańczyk to był z Korei Północnej czy Południowej .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowoczerwony Grab niezalogowany
19 czerwca 2019r. o 11:14
Normalnie śmiać mi się chce... Ciągle coś macie do zarzucenia rządzacym w tym mieście. A prawda jest taka że mamy piękne miasto! A jak dzieje się coś dobrego to cisza na bolec.info. Przypominacie mi PiS i ich propagandę w TVP. Żenada... Przestanę tu zagadać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Żeniszek niezalogowany
19 czerwca 2019r. o 11:20
Redaktorze Bernardzie przecież w takim razie to złoty pomysł na biznes. Proponuję żebyś razem z innymi redaktorami otworzył całodobowy szalet i kasujcie po 1 - 2 zł . Może nawet coś na rozruch z unii chapniecie. Wewnątrz możecie dystrybuować swoją gazetę .
Mam już nawet dla Waszego szaletu hasło: - "Oddaj stolec czytaj bolec" - piękne nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
19 czerwca 2019r. o 12:08
~~Kakaowy Żeniszek napisał(a): Redaktorze Bernardzie przecież w takim razie to złoty pomysł na biznes. Proponuję żebyś razem z innymi redaktorami otworzył całodobowy szalet i kasujcie po 1 - 2 zł . Może nawet coś na rozruch z unii chapniecie. Wewnątrz możecie dystrybuować swoją gazetę .
Mam już nawet dla Waszego szaletu hasło: - "Oddaj stolec czytaj bolec" - piękne nie ?




Nie chcemy odbierać ci chleba :)


Dopisane 19.06.2019r. o godz. 12:08:

~Kasztanowoczerwony Grab napisał(a): Normalnie śmiać mi się chce... Ciągle coś macie do zarzucenia rządzacym w tym mieście. A prawda jest taka że mamy piękne miasto! A jak dzieje się coś dobrego to cisza na bolec.info. Przypominacie mi PiS i ich propagandę w TVP. Żenada... Przestanę tu zagadać...


A widzisz tam jakiś zarzut pod adresem rządzących? Proponujemy uczenienie miasta nieco bardziej przyjaznym dla turystów, tyle.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
19 czerwca 2019r. o 12:14
no a co tylko turysci maja licencje na lanie. boleslawiecczanie pewnie leja w gacie. nowy trend, toaleta turystyczna bo miejcowi nosza pampersy
coraz wiecj rypnietych na tym bolcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
19 czerwca 2019r. o 18:38
Fobiak, możliwe, że bolesławianie leją do fontanny;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Rozwar niezalogowany
19 czerwca 2019r. o 18:56
emem napisał(a): Fobiak, możliwe, że bolesławianie leją do fontanny;)
twoja wypowiedź znakomicie charakteryzuje poziom waszej redakcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza