Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Udany pościg, kierowca ujęty
~Platynowy Chmiel niezalogowany
2 lipca 2019r. o 19:26
brawo policja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Rannik niezalogowany
2 lipca 2019r. o 20:54
sukces?

co za pościg!!!! ;)

co najmniej jakby umykał jakimś DeTomaso ;)

w sumie to nic nie mam przeciwko naszym lokalnym ''glinom'' ale styl w jakim nasze ''redaktory'' to opisują budzi wręcz grozę ...
''czar'' pryska kiedy po tytule czyta się dalszy ciąg i wychodzi jaki to ''bandyta'' został schwytany ...

młody mógł się zatrzymać i było by po ''spektakularnej akcji''
grzywna i ...koniec sprawy a tak ...
zresztą i tak skończy sie na ''zawiasach''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Milin niezalogowany
2 lipca 2019r. o 21:36
pewnie ktoś z twojej rodziny skoro jego wyczyn traktujesz jako drobnostkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Kufea niezalogowany
2 lipca 2019r. o 21:44
~~Brunatnoceglasty Milin napisał(a): pewnie ktoś z twojej rodziny skoro jego wyczyn traktujesz jako drobnostkę

To ,że nie miał prawa jazdy uważasz za groźne przestępstwo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Milin niezalogowany
2 lipca 2019r. o 22:07
kiedyś jeden taki gówniarz uciekając w strachu przed policją zabił dzieciaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Rannik niezalogowany
2 lipca 2019r. o 22:13
~~Brunatnoceglasty Milin napisał(a): pewnie ktoś z twojej rodziny skoro jego wyczyn traktujesz jako drobnostkę


nigdzie nie napisałem że to ''drobnostka'' ale też nie określam tego jako przestępstwo
nazwałbym to wykroczeniem i chyba kodeks też tak to określa

jestem pewien że gdyby zrobił to co wcześniej napisałem sprawę zakończyłaby grzywna
inaczej gdyby spowodował kolizję

(nie jest z mojej rodziny )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Rannik niezalogowany
2 lipca 2019r. o 22:15
~~Brunatnoceglasty Milin napisał(a): kiedyś jeden taki gówniarz uciekając w strachu przed policją zabił dzieciaka


właśnie ...nieznajomość prawa często szkodzi i rodzi gorsze konsekwencje
w tym przypadku będzie odpowiadał za to bez żadnej ''taryfy ulgowej''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miłorząb niezalogowany
2 lipca 2019r. o 22:21
Ehh co za ... .. Po co spierda..lal chyba gta za dużo było w domu. Normalnie by dostal 500 za brak prawka ze 300 za polise i pytanie tylko o blachy co by za nie dostal ? A tak jakis artykuł kodeksu w stylu spowodowanie zagrozenia zycia i zdrowia w ruchu lądowym zawiasy czy cos i grzywna.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza