Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W samo południe" - 13 grudnia
2161
#fobiak nieaktywny
13 grudnia 2019r. o 15:29
nic nie slychac, jestem za leniwy aby przestawiac glos w moim kompie, dlatego po 3 minutach zrezygnowalem z ogladania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 grudnia 2019r. o 16:37
Takie przypinane do ubrania mikrofony by się przydały. Czemu "pierwszy portal w powiecie" ma taki problem z inwestowaniem w siebie? Dźwięk jak z ubikacji.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
16 grudnia 2019r. o 9:55
skorn napisał(a): Takie przypinane do ubrania mikrofony by się przydały. Czemu "pierwszy portal w powiecie" ma taki problem z inwestowaniem w siebie? Dźwięk jak z ubikacji.


Mamy, ale piątek, trzynastego. Przepraszamy, w tym tygodniu będzie lepiej : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 10:12
ulżyjcie temu ''młodemu ?????? werterowi'' ;)
dajcie mu tego wymarzonego ''moderatora''

wtedy skończy was krytykować ....;)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 grudnia 2019r. o 17:18
Wcześniej pisałeś, że się podlizuję redakcji. Teraz, że krytykuję.

Ustal sam ze sobą jakąś jedną spójną wersję, stary schizofreniku : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Mamutowiec niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 17:55
oczywiście że się podlizywałeś ...
bo czym jak nie podlizywaniem jest zgłaszanie postów do moderacji?
przecież nie chodziło ci o kulturę wypowiedzi której ty jesteś jawnym przeciwieństwem a zgłoszenia domniemanego spamera ...

zresztą już szeroko znane jest twoje dążenie do objęcia wymarzonej już kiedyś ;) przed laty pewnej ''fuchy'' ...
teraz kiedy twoje marzenia legły w gruzach nagle zrobiłeś się strasznym krytykantem ...
jesteś więc nie tylko byłą ''wazeliną '' ale dzisiaj jak zwykle dajesz kolejny przykład swojej kosmicznej wręcz hipokryzji ...

wróć do tematu w którym zadałem ci pytanie a nie tutaj się czepiasz jakiejś mało istotnej sprawy ...



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 grudnia 2019r. o 22:54
Krytykiem byłem zawsze i to główny powód, dla którego nie dostałem moda. Za to ty łaziłeś do redakcji, żeby się podlizać. Nawet podobno jakiś kubeczek dostałeś : )

Tylko co ci z tego przyszło, że nawet zalogować się nie możesz. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Turzyca niezalogowany
16 grudnia 2019r. o 23:15
byłem ..a dlaczego miałbym nie wpaść do nich skoro już byłem w budynku ...
tyle że piętro niżej ...ale ty o tym po co nie musisz już wiedzieć ...

pogadaliśmy z Kazimierzem ale nie o tobie tylko o twoim kumplu...
to Kazimierz proponował mi pójść na ugodę ...tyle że nic nie zrobił w tym kierunku by pewne zachowania tu ukrócić ...
dlatego nie było żadnej ugody a tygodniowe ''czołganie '' :]

co do kubka - dostałem i już następnego dnia oddałem go pewnej znajomej ...bolecnautce więc nie trafił w złe ręce...
ona lubi ceramikę ,ja nie znoszę ...rozstałem się z nim bez żalu ...

ja piszę bez żadnego skrępowania o wizycie w biurze ...a ty w tajemnicy,za czyimiś plecami donosisz na bolecnautę że ponoć spamuje ...
a tu po poście emema wychodzi kim jesteś ...hahahaha

jesteś naprawdę korniszon ...taki na dodatek ''niedokiszony'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza