Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Epidemia koronawirusa trwa nadal
~Biskupia Frezja niezalogowany
18 maja 2020r. o 20:48
Epidemia koronoswirusa trwa nadal.Zrobcie pismaki wywiad z uzdrowiencami.Dowiemy się jak ta choroba przebiegała. Sciema ma macki nawet regionalne na usługach masonów.Dosyc kłamstw i straszenia ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupia Frezja niezalogowany
18 maja 2020r. o 21:07
Pismaki przeanalizujcie sobie okładkę magazynu THE ECONOMIC Z grudnia 2019r.Co tam jest,informacja na ten rok.Rok szczura w Chinach to fałszywa pandemia.No i czekamy na WAR .Na okładce jest wyraźnie zaznaczona.Czyli wojna ,myślę, że z Chinami zapasy robić i liczyć na dobrego prezydenta,który zawrze przymierze z Chinami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Suchodrzew niezalogowany
18 maja 2020r. o 21:12
Wyleczeni? a czym wyleczeni? przecież czekamy na leki , czy tam szczepionki, które wyleczą ....to już leczą, to może zdradzą czym? Po co te szczepionki, jak są leki, które leczą....cosik, cosik tutaj nie halo z tym medialnym leczenio-chorowaniem....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupia Frezja niezalogowany
18 maja 2020r. o 22:28
Pobieranie osocza i rzekome testy na koronowirusa.Jest ogromną bazy wiedzy o populacji.Testy uprc.Z roku 84.Te testy są stosowane teraz w Polsce na rzekomego koronowirusa.Kochani te testy to są genetyczne badania.W skrócie,jak w kryminalistyce .A przyznam się jestem policjantem na emeryturze i w niejednych sekcjach zwłok brałem udział.Osocze mówi nam jakie substancje przeplywaly przez organizm.Czyli dalej walczymy o prawdę. Kiedy skończy się ta szopka z koronoswirusem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopopielaty Wiąz niezalogowany
19 maja 2020r. o 6:36
Taaaaa.... A ziemia jest płaska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowofioletowy Suchodrzew niezalogowany
19 maja 2020r. o 6:52

Przestańcie reklamować tego koronawirusa , i tak go nie kupię
Od dawna mam w głowie ptasią grypę
, w brzuchu świńską grypę
, w jądrach HIV, w kolanach ebolę, i w płucach wąglik.Wszystko najlepszej amerykańskiej produkcji.Po co mi robić miejsce dla jakiegoś koronawirusa którego każda koza ma i owoc w Afryce i którego murzyn może sobie zerwać z drzewa jak będzie chciał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
19 maja 2020r. o 7:26
"Wyleczone z COVID - 19 na Dolnym Śląsku 964 osoby."

a czym dziennikarzyny tego pseudoportaliku niby zostały wyleczone??

co za qrva nieudoloność, nierzetelność, nędza i metr grypy....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobłękitna Trzykrotka niezalogowany
20 maja 2020r. o 5:28
Proponuje Redakcji zatelefonować do Sanepidu, i zapytać o statystyki grypy. Czy w ogóle prowadzą diagnozy grypowe ?
I gdzie w statystykach podziała się grypa ?

Może czas ruszyć tyłki i poszukać prawdy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.