Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TVN24 bez Anny Kowalskiej
~Szary Świerk niezalogowany
23 lutego 2021r. o 13:08
TVP szczuje i kłamie jak kłamie cały pis który okrada Polaków z kasy i wolności!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 13:22
~Szary Świerk napisał(a): TVP szczuje i kłamie jak kłamie cały pis który okrada Polaków z kasy i wolności!

Odbieranie wolności to trend ogólnoświatowy. Im rząd bardziej "wolnościowy", tym większy wprowadza zamordyzm. W Polsce mamy jeszcze stosunkowo dużo swobód. W innych krajach już dawno gniłbyś w więzieniu za mówienie czegoś, co w Polce wciąż się mieści w granicach swobody wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Perowskia niezalogowany
23 lutego 2021r. o 16:51
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonozłoty Winorośl niezalogowany
23 lutego 2021r. o 17:22
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla, Macron to jest liberał gospodarczy a nie żadna lewica. Francuska lewica, socjaliści i PCF wspierają protesty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszara Lewizja niezalogowany
23 lutego 2021r. o 17:56
Narodoy Bolesławiec : Francji duchowo,kulturowo juž nie ma!! Przez lewactwo i system multikulti zniszczyli ten europejski kraj. Szarańcza muzółmańska gwałci i morduje bezkarnie rodowitych francuzôw a policja bezradna.Taki to zrbił się kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatna Krokosmia niezalogowany
24 lutego 2021r. o 8:23
Obejrzałam kiedyś wypowiedź tej pani po pożarze katedry.Pomyslalam sobie: fajnie mówi,zna języki, pewno skończyła jakąś renomowaną szkołę średnią w Warszawie, potem wypasioną uczelnię...a potem się dowiedziałam, że ona po naszym LO.Ale się zdziwiłam . Można? Mozna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoczekoladowa Lepnica niezalogowany
24 lutego 2021r. o 8:31
Amerykanie za 10 miliardów wysyłają misje na Marsa a pisobolszewia 2 miliardy przeznacza na propagandę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 8:33
~Srebrzystoszara Lewizja napisał(a): Narodoy Bolesławiec : Francji duchowo,kulturowo juž nie ma!! Przez lewactwo i system multikulti zniszczyli ten europejski kraj. Szarańcza muzółmańska gwałci i morduje bezkarnie rodowitych francuzôw a policja bezradna.Taki to zrbił się kraj.

Ale lewactwu nie wolno tego pokazywać ani o tym mówić.
Multikulti rządzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza