Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory samorządowe 2024: Piotr Roman wygrywa w I turze?
~~Koralowy Tulipanowiec niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 9:11
~~Sepiowa Tibuchina napisał(a): Serducho pękło na pół. Nie cieszę się z tego wyboru naszych mieszkańców. To miasto się nie rozwija . A właściwie rozwija dla tych co przy korycie cara , bo się żyje dobrze . Reszcie , niestety nie. Dzieci nie mają gdzie rozwijac swoich talentów, ciągle stała ekipa na stanowiskach prezesów, dyrektorów. Będą kolejne Biedronki i kolejne parkingi , a car będzie się promował kosztem mieszkańców. Kampania była dobra . Młodzi dali radę , jednak tu potrzeba było walki na noże i pokazać prawdziwa twarz cynika. Jeszcze do dziś słyszę ten sfałszowany fragment NA MILY BOG ZYCIE NIETYLKO PO TO JEST BY BRAC ... hymn naszego opalonego cara .
To dzień klęski mieszkańców

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Mamutowiec niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 9:13
Więcej słupków!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 9:31
Bez zmian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 9:34
~~ferdynant2000 napisał(a): kto wygrał wybory na wójta gminy bolesławieckiej?

Bez zmian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zek niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 10:33
Tyle piszecie o tym, ze miasto się nie rozwija. To może mi ktoś powie na czym ma polegać rozwój Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maro niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 11:08
~~Dariusz1956 napisał(a): Tak czytam te Wasze wypowiedzi , iczytam i co raz bardziej mnie one dziwią swoim brakiem obiektywizmu. Znam Bolesławiec od 1980 roku i pamiętam jak ono wtedy wyglądało. Wiem też jak rozwijają i w jakim tempie okoliczne miasta. Naprawdę nie widzicie zmian jakie u nas zaszły? Naprawdę jest aż tak źle a dzieci są takie biedne ? Myślę że trzeba być wyjątkowo ślepym aby opowiadać takie niestworzone historie. A i jeszcze jedno co komu przeszkadza ceramika ? Gdzie kolwiek znajdę się w Polsce i komu nie powiem ze jestem z Bolesławca to każdy wypowiada jako pierwsze słowo ceramika . To źle? Lepiej żebyśmy byli małym zapyziałym miasteczkiem bez perspektyw rozwoju i przyszłości? Niestety z wielu waszych wypowiedzi taki właśnie można wyciągnąć wniosek.

A jakie są tutaj perspektywy i przyszłość? strefa za minimalną krajową lub 200zł ponad? my młodzi uciekamy do większych miast gdzie są większe możliwości niż w tym mieście dla emerytów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Sasanka niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 12:00
~~Dariusz1956 napisał(a): Tak czytam te Wasze wypowiedzi , iczytam i co raz bardziej mnie one dziwią swoim brakiem obiektywizmu. Znam Bolesławiec od 1980 roku i pamiętam jak ono wtedy wyglądało. Wiem też jak rozwijają i w jakim tempie okoliczne miasta. Naprawdę nie widzicie zmian jakie u nas zaszły? Naprawdę jest aż tak źle a dzieci są takie biedne ? Myślę że trzeba być wyjątkowo ślepym aby opowiadać takie niestworzone historie. A i jeszcze jedno co komu przeszkadza ceramika ? Gdzie kolwiek znajdę się w Polsce i komu nie powiem ze jestem z Bolesławca to każdy wypowiada jako pierwsze słowo ceramika . To źle? Lepiej żebyśmy byli małym zapyziałym miasteczkiem bez perspektyw rozwoju i przyszłości? Niestety z wielu waszych wypowiedzi taki właśnie można wyciągnąć wniosek.


Zgadzam się, że Bolesławiec jest pięknym miastem, to dzięki środkom pozyskanym z UE i urzędnikom, którzy piszą dobre projekty. Rolą włodarza miasta jest dbałość o mieszkańców, ich interesy i integrację. Od bardzo wielu lat dominuje zasada DZIEL I RZĄDŹ, przykład bierze z partii, z której się wywodzi.
Oczywiście Bolesławiec od wieków kojarzy się z ceramiką, jaka to zasługa Romana? W Polsce również pierwszymi słowami jest Blues nad Bobrem, w którym przez wiele lat uczestniczyło kilkanaście tysięcy muzyków, uczestników warsztatów i widzów. Oni pamiętają, a ponownie wybrany "najlepszy prezydent w Polsce" stwierdził, że nie warto finansować, bo w Bolesławcu słucha się Dody i Feela. I Festiwalu BnB już nie ma, jak również nadziei, że przez najbliższe 4 lata będzie. Smutne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwona Begonia niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 12:02
~~Zek napisał(a): Tyle piszecie o tym, ze miasto się nie rozwija. To może mi ktoś powie na czym ma polegać rozwój Bolesławca?

Cofnij się głąbie o ponad 20 lat i zobacz jak wyglądał wtedy Bolesławiec a jak wygląda dzisiaj ,
trzeba być naprawdę hipokryta i twierdzić ze nie ma żadnych zmian - takie durne wypowiedzi świadczą tylko o tych co je piszą, niestety na ich niekorzyść - szkoda że wraz z rozwojem miasta nie rozwija się inteligencja mieszkańców - przynajmniej niektórych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.