Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy skład nowej Rady Powiatu Bolesławieckiego!
~~Sepiowa Tibuchina niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 16:57
Gdzie jest Mikolajewicz , gdzie Gesicka ? Co ? Nie udało się ? Taktyki się nie udały? Może prezydentem został Roman , ale karty będzie rozdawał KO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jerzy M niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:13
trzecia noga pieknie wyroochana bez mydla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odp niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:17
~~Sepiowa Tibuchina napisał(a): Gdzie jest Mikolajewicz , gdzie Gesicka ? Co ? Nie udało się ? Taktyki się nie udały? Może prezydentem został Roman , ale karty będzie rozdawał KO.
A gdzie jego miś z Parowej też się nie dostał oj trzeba teraz brody zgolić by ludzie nie roz poznały przegranych. zielona żaba błyskawicznie poda na studzenie złych emocji wykwintne danie z ryżu w miseczce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Rumianek niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:40
I bardzo dobrze 3 droga do nikąd komuchy nic więcej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Mięta niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:46
~~Sepiowa Tibuchina napisał(a): Gdzie jest Mikolajewicz , gdzie Gesicka ? Co ? Nie udało się ? Taktyki się nie udały? Może prezydentem został Roman , ale karty będzie rozdawał KO.

Z całym szacunkiem, ale nie tworzyłem list Trzeciej Drogi - tworzył je ktoś inny,
nie mogłem więc się zgodzić na powrót Kingi Gesickiej - Biały do Trzeciej Drogi, choć tak jak z każdym, również z nią rozmawiałem w czasie przygotowań do wyborów. Jest jej daleko do poglądów PSL, a nawet, jak sądzę do poglądów szefa Polski 2050.
Gratulacje dla Pana Bogdana Biernata, świetny wynik przedstawiciela środowiska edukacyjnego - miło!
Oczywiście należy zauważyć również, bardzo wysokie poparcie listy Koalicji Obywatelskiej z liderem Radosławem Palczewskim. Myślę, że to będzie godna reprezentacja sił demokratycznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hej niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:48
Czy piesek będzie ładnie szedł za trzecia noga swego wabika. Złota Trzcianka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nou niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 17:58
~~Popielata Mięta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sepiowa Tibuchina napisał(a): Gdzie jest Mikolajewicz , gdzie Gesicka ? Co ? Nie udało się ? Taktyki się nie udały? Może prezydentem został Roman , ale karty będzie rozdawał KO.

Z całym szacunkiem, ale nie tworzyłem list Trzeciej Drogi - tworzył je ktoś inny,
nie mogłem więc się zgodzić na powrót Kingi Gesickiej - Biały do Trzeciej Drogi, choć tak jak z każdym, również z nią rozmawiałem w czasie przygotowań do wyborów. Jest jej daleko do poglądów PSL, a nawet, jak sądzę do poglądów szefa Polski 2050.
Gratulacje dla Pana Bogdana Biernata, świetny wynik przedstawiciela środowiska edukacyjnego - miło!
Oczywiście należy zauważyć również, bardzo wysokie poparcie listy Koalicji Obywatelskiej z liderem Radosławem Palczewskim. Myślę, że to będzie godna reprezentacja sił demokratycznych.
Mateu. Mikoł.. co ty opowiadasz sam przyjąłeś koleżankę w swoje szeregi. Zapomniałeś co mówiłeś w wywiadzie istotne? fakt to już było dawno ale napewno przed wyborami samorządowymi. Wiem że teraz wstyd za przegrana 8 trzeba spojrzeć ludziom w oczy. Jest powiedzonko tylko winny się tłumaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mateusz Mikołajewicz niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 18:04
~~Nou napisał(a): ~~Popielata Mięta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sepiowa Tibuchina napisał(a): Gdzie jest Mikolajewicz , gdzie Gesicka ? Co ? Nie udało się ? Taktyki się nie udały? Może prezydentem został Roman , ale karty będzie rozdawał KO.

Z całym szacunkiem, ale nie tworzyłem list Trzeciej Drogi - tworzył je ktoś inny,
nie mogłem więc się zgodzić na powrót Kingi Gesickiej - Biały do Trzeciej Drogi, choć tak jak z każdym, również z nią rozmawiałem w czasie przygotowań do wyborów. Jest jej daleko do poglądów PSL, a nawet, jak sądzę do poglądów szefa Polski 2050.
Gratulacje dla Pana Bogdana Biernata, świetny wynik przedstawiciela środowiska edukacyjnego - miło!
Oczywiście należy zauważyć również, bardzo wysokie poparcie listy Koalicji Obywatelskiej z liderem Radosławem Palczewskim. Myślę, że to będzie godna reprezentacja sił demokratycznych.Mateu. Mikoł.. co ty opowiadasz sam przyjąłeś koleżankę w swoje szeregi. Zapomniałeś co mówiłeś w wywiadzie istotne? fakt to już było dawno ale napewno przed wyborami samorządowymi. Wiem że teraz wstyd za przegrana 8 trzeba spojrzeć ludziom w oczy. Jest powiedzonko tylko winny się tłumaczy.

Sytuacja się zmieniła przez miesiące przygotowań do wyborów.
Myślałem, że być może Kinga Gęsicka Biały odnowi struktury Polski 2050 w Bolesławcu i będzie to jakiś pozytyw.
Ja startowałem w ogóle innym komitecie, a za porażki Trzeciej Drogi nie będę odpowiadać, bo jej nie tworzyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza