Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię kampanii robili wyborcom kłopot
~~Bursztynowa Męczennica niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 21:06
Oni mają niczym nieuzasadnione przekonanie, że im bardziej zaż.gają przestrzeń publiczną swoim mordami wydrukowanymi na prezencie, tym więcej głosów dostaną... Jak pokazuje niewiele ponad 500 głosów dochtora K. To jest kompletna bzdura. A teraz będziecie te śmieci z płotów sprzątać ćwoki, w terminie, albo będziecie płacić mandaty. Już się o to postaram!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Męczennica niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 21:06
Brezencie miało być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Wierzba niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 21:48
Wyjątkowo podłe zachowanie; to taka "wrzeszcząca cisza wyborcza"..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Szarłat niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 22:09
W Bozejowicach Ewka przed samymi drzwiami komisji. E wy w tych Ocicach- spakujcie ja. Sołtysa nie możecie wybrać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dbl niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 22:16
Ewce ocickiej nie pomógł ten najazd banerów na autach.
Szczerze mówiąc kiedy to zobaczyłem zmieniłem zdanie i odechciało mi się na nią głosować. Ta funkcja jest dla poważnych ludzi.
Pustaki niech sprzedają kiełbaskę na boisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Minicooper niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 22:22
Ale to mini tam parkowalo rkwniez przed kamoania. Wiem bo mi sie to autko pidoba i zwrocilam ba nie uwage
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Naczelna niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 22:34
doktór kasprzyk podwójnie shabilitowany nie zna pojęcia żenada gdyż jest wykształcony ponad swoją inteligencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Remy niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 22:55
A Wojtuś to ma nowego kolegę z Łokietka co Panamera lata na wzór swojego idola dewelopera,tylko deweloper ma kase!
A co tam.zegarka nie chcieli sprzedać w L.A?
Bo trzeba znać jezyk angielski......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.