Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Aż 49,17% głosujących opowiedziało się za zmianą - Grzegorz Przybylski
~~Brudnozielona Smagliczka niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 14:45
~~Rdzawobrunatna Czeremcha napisał(a): Chciałem coś zmienić, ale gorszego kandydata niż wystawiła Koalicja Obywatelska to nie można sobie wyobrazić. Człowiek beż kompletnej wiedzy. Synuś tatusia.

A Ty kim jesteś? Czyim synem? Może nie ojca? No z tego bo wiem to ojciec przydaje się do poczęcia… tu nie wnikaj w rodzinne układy bo nie wiesz jak jest? Tatuś nie zawsze jest „ dobrym tatusiem”….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Czosnek niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 15:06
~~Ulryk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonobrunatna Turzyca napisał(a): iej kadencji reprezentował nas tylko jeden mandat, a dziś dumnie ogłaszam, że mamy aż 7 miejsc w Radzie Miasta i 6 w Powiecie - pisze na Facebooku, Grzegorz Przybylski, kandydat na prezydenta z Koalicji Obywatelskiej, który zdobył ponad 20 % głosów w niedzielnych wyborach. - Co więcej, z tej szczęśliwej trzynastki 6 to wyjątkowe kobiety, którym serdecznie gratuluję.

Ktoś napisał: ~~Zielonobrunatna Turzyca napisał(a): Grzegorz jest człowiekiem, który sam decyduje o swoich decyzjach i wyborach. Nazwisko o niczym nie świadczy. To , że drużyna się dostala jest zasługą i Jego , i ekipy , i wyborców. To może być nowy powiew polityki. Dajcie im szansę. Niestety , już wielu Przykleiło łatkę . Trzymam kciuki i wierzę w Was.

To wspaniałe, że każdy może zaaplikować do KGHM i dostać tam pracę, po czym będąc kompletnie nieznaną osobą w mieście dostać "jedynkę" na liście. Kraj niezrównanych możliwości.
"
Przecież to widać i słychać. KO nie popieram.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ulrik niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 15:30
~~Urszula Magryś napisał(a): Wiele wypowiedzi krytycznych pod adresem Grzegorza Przybylskiego.Robią to osoby ,które nawet nie próbują go poznać i zapytać wprost tylko jak zwykle w ukryciu bo tak najłatwiej stawiać nieprawdziwe tezy.Pewnie większość nie poszła do wyborów ,nie uczestniczyła w spotkaniach które Grzegorz Przybylski organizował ale teraz ma wiele do powiedzenia.Mam nadzieję, że kiedyś skończy się to oczernianie anonimowe.Krytyka konstruktywna poparta dowodami jest ok ale ośmieszanie, obrażanie kogokolwiek w ukryciu nie mając dowodów nie jest godne żadnego człowieka bo dla mnie to zwykła zawiść.
Ja przynajmniej mam odwagę się podpisać pod swoimi słowami choć wiem, że co niektórzy złośliwcy przerzucą złość na mnie.

Pani Urszulo,
Bardzo liczyłem na możliwość poznania pana Grzegorza i zadania mu pytań na jednym z obiecanych na początku kampanii spotkań. Śledziłem lokalne portale ale nie znalazłem żadnej informacji ani zaproszenia. Jedynie po fakcie dowiedziałem się, że odbyło się spotkanie jedynie paniami. Być może mam pecha bo jestem mężczyzną. Nie przepadam również za Facebookiem, a poza tą platformą ciężko było znaleźć informacje dotyczące kampanii.
Być może pan Grzegorz nie zasłużył na słowa krytyki. Wybierać się jednak powinno, szczególnie na prezydenta, spośród tych którzy potrafią coś i mają osiągnięcia poza polityką. Tego w mojej ocenie zdecydowanie zabrakło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Kokornak niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 17:32
~~Ulrik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Urszula Magryś napisał(a): Wiele wypowiedzi krytycznych pod adresem Grzegorza Przybylskiego.Robią to osoby ,które nawet nie próbują go poznać i zapytać wprost tylko jak zwykle w ukryciu bo tak najłatwiej stawiać nieprawdziwe tezy.Pewnie większość nie poszła do wyborów ,nie uczestniczyła w spotkaniach które Grzegorz Przybylski organizował ale teraz ma wiele do powiedzenia.Mam nadzieję, że kiedyś skończy się to oczernianie anonimowe.Krytyka konstruktywna poparta dowodami jest ok ale ośmieszanie, obrażanie kogokolwiek w ukryciu nie mając dowodów nie jest godne żadnego człowieka bo dla mnie to zwykła zawiść.
Ja przynajmniej mam odwagę się podpisać pod swoimi słowami choć wiem, że co niektórzy złośliwcy przerzucą złość na mnie.

Pani Urszulo,
Bardzo liczyłem na możliwość poznania pana Grzegorza i zadania mu pytań na jednym z obiecanych na początku kampanii spotkań. Śledziłem lokalne portale ale nie znalazłem żadnej informacji ani zaproszenia. Jedynie po fakcie dowiedziałem się, że odbyło się spotkanie jedynie paniami. Być może mam pecha bo jestem mężczyzną. Nie przepadam również za Facebookiem, a poza tą platformą ciężko było znaleźć informacje dotyczące kampanii.
Być może pan Grzegorz nie zasłużył na słowa krytyki. Wybierać się jednak powinno, szczególnie na prezydenta, spośród tych którzy potrafią coś i mają osiągnięcia poza polityką. Tego w mojej ocenie zdecydowanie zabrakło.


A Roman jakie ma osiągnięcia poza polityką?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglana Irga niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 4:17
Sukces po byku, ale jaja, ale jaja, a wszystkie media wasze, lokalne i ogólnopolskie, łącznie z tvp. Wszyscy na jednego, a i tak wygrali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Jasnota niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 5:11
~~Czarnobrązowy Ziarnopłon napisał(a): No właśnie... wyludnianie się Bolesławca to jedna z największych zasług tego pana i tej ekipy. 2002 - 33 866; 2014 - 31 650; 2024 - 30 728... w tym tempie to za 50 lat Bolesławiec stanie się wioską! Wcześniej oczywiście będzie miastem ludzi starych.... już nami rządzą. Powstanie tylko więcej aptek, gabinetów lekarskich, domów starców i największą karierę będzie robił dyrektora szpitala, bo jest polityczną chorągiewką... w ciągu kilku tygodni zmienia barwy, pewno nie ostatni raz.
Potrzebne są szybkie zmiany, no ale najwidoczniej ludzie nie są na te zmiany gotowi! A ci którym na tym powinno zależeć zostali ponownie "w domu".... tak to do was młodzi!
No ale i "oferta alternatywna" jest bardzo niskiej jakości!


Pizzy nie rozdawali, to młodzi nie poszli…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza