Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rak szyjki macicy
~silvia26 niezalogowany
9 października 2012r. o 12:59
Ja uważam że szczepionki to dobry pomysł.Ja żałuję że jak ja byłam w podstawówce to nikt nie wpadł na ten pomysł,może teraz miałabym calą szyjkę macicy :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
9 października 2012r. o 14:04
~ z Zielonej Góry napisał(a): Wiem, że tu 75% rodziców z Zielonej Góry nie wyraża zgody na szczepienie dziewczynek.


Wypowiadasz się za 3/4 cześć społeczeństwa Zielonej Góry?
Skąd te dane? !! Masz córkę ?? Jeśli tak ,to bardzo Jej współczuję.
Żono.... tego ignoranta ... jeśli czytasz mój post :) proszę Cię ewakuuj siebie i dziecko :) Macie jeszcze szansę na normalne życie
NAWET w tym popapranym kraju !


Dopisane 09.10.2012r. o godz. 14:04:

?? Gdzie wpisy pokolenia JPII ?
Czekam na jakąkolwiek ,sensowną odpowiedź .
Co ..... ...... mają do powiedzenia?
To ,że jestem niemoralny ,to już wiem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem to i owo niezalogowany
9 października 2012r. o 20:54
moi drodzy, rak szyjki macicy przenosi się drogą płciową, tak sądzę może są też inne opcje. W naszych czasach im większe miasto tym większa ilość par ok 15-18 roku życia które decydują się na współżycie, oczywiście każdy pamięta że takie miłostki szybko wygasają i następują kolejne związki, średnio we Wrocławiu ciężko spotkać młodą dziewczynę która nie współżyła jeszcze z chłopakiem.
Szczepionka zabezpiecza więc ową dziewczynę przed potencjalnym zagrożeniem, które wzrasta przy zmianie partnerów, dla wiedzy rodziców dodam że szczepionka jest najlepsza u dziewic albo świeżo współżyjących dziewczyn, później nie ma sensu. Są to 3 zabiegi każdy kosztuje w przychodni prywatnej ok 300-400 zł co razem daje koszt ponad 1000zł ...co jest złego w tym że państwo chce pomóc młodym kobietkom i opłacić szczepionkę? Pamiętajmy, że sex jest częstym "nałogiem" XXI wieku :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.