Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odda psy w dobre ręce
~Anonim niezalogowany
12 maja 2013r. o 9:49
Ogromny szacunek dla tej Pani. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto przygarnie te psiaki słodkie i oczywiście nie rozdzieli. Ja niestety nie mam takiej możliwości. Trzymam mocno kciuki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
12 maja 2013r. o 10:56
(...)

Zmoderowano 12.05.2013 godz.15:50 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Eva niezalogowany
12 maja 2013r. o 12:32
Tez jestem wlascicielka psiaka duzego.Czworonogi sa dla mnie czlonkami rodziny.Wiem jak trudno dbac o psa ktory jest w tak pieknej kondycji i z pieknie blyszczaca sierscia.Wiem tez jak bardzo trudno rozstac sie tej pani z przyjacielami.To koszmarne zjawisko ale prawdziwe,kiedy czlowiek choruje.Pozdrawiam wlascicielke.Tule starsze rece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 10:44
Marcinie Marczewski,
ależ "magik" z Ciebie !

Temat jest piętnaście minut na forum, a już "nabił" 2141 odsłon :)
O komentarzach, z ubiegłego roku, nawet nie wspomnę ;)

Moje gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 11:10
emem jak to mozliwe że w temacie z 2014 roku pojawiają się komentarze z 2013? Ty obłudniku, pewnie dlatego twoja żona głosowała na krzemińskiego, i dlatego wasz zwiazek jest skomplikowany :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 11:21
~ napisał(a):

Postaraj się bardziej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 11:39
Tez miałam taki przypadek z psem 12 letnim - wyżłem. Znalazłam dom dla tego psa pod Wrocławiem . Jest kochany i ma się dobrze. ma dużo przestrzeni i miłości nowych opiekunów Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 11:50
Tak właśnie powstaje problem ze zwierzętami.
Tworzą go najczęściej sami zdeklarowani "miłośnicy". Rozumiem, że można mieć psa, jednego psa ale tej kobiecie Pan Bóg onegdaj odebrał rozum aby hodować aż trzy ( a może i więcej)! Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni aby czasie podejmować decyzje przekraczające później własne możliwości.
A więc powtarzam dobitnie, że problemy psów, kotów... tworzą przeważnie ich nieodpowiedzialni, pozbawieni wyobraźni "miłośnicy"!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.