Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Osada średniowieczna
~Kobieta niezalogowany
21 września 2013r. o 20:22
Osada zrobiła na mnie wrażenie, według mnie jest ciekawa i warto ją zwiedzić! Szkoda tylko, że małe dzieci nie mają wstępu za darmo! Przydałyby się również jakieś atrakcje/zabawa dla zwiedzających... Polecam pajdę i ciasta naprawdę pyszne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2013r. o 22:03
No przeciez niby miały być jakieś zabawy i atrakcyje dla "gawiedzi".? To co właściwie tam można robić? pojechac .zeby kromala ze szperką wtroić? to mam w domu ,jeszcze lepsze i ciacha tak samo umiem sobie boskie upiec,widzę więc ,że dla mnie tam nie ma nic ciekawego. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
21 września 2013r. o 22:55
bylo kilkadziesiat osob. wg mnie bledem bylo wejscie biletowane. w srodku mozna bylo za to zaplanowac wiecej platnych atrakcji, wiecej sprzedaloby sie jedzonka i dobrego piwa [a tego nie brakowalo - tanie wszystkie lwowki] . ogolnie grod przyjemny i ma potencjal na imprezy



[img=1379796869_82b8k8g.jpg]
[img=1379796877_0f7zyi8.jpg]
[img=1379796884_nx4awz6.jpg]
[img=1379796899_dr8j648.jpg]
[img=1379796908_jiz7iww.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozczarowana niezalogowany
22 września 2013r. o 9:16
Przy cenie 10zł/os powinien być lepszy parking (a nie takie błocko) i więcej atrakcji dla zwiedzających - jeden kucyk i koza oraz możliwość postrzelania z łuku to trochę mało. Pomysł ciekawy, ale realizacja rozczarowuje.

Za to, co jest tam obecnie powinni chyba brać 3zł/os... do tej pory zastanawiam się za co ta dycha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2013r. o 9:26
Jakoś na tych zdjęciach wyglada to mdło i bez zycia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2013r. o 10:17
Bo ludzi mało. Jak czteroosobowa rodzina ma zapłacić za samo wejście 34 zł, to raczej z takiej atrakcji nie skorzysta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
22 września 2013r. o 13:11
Napis TOALETA, powinien być wypalony na kawałku drewna...... a nie taka tabliczka, która w ogóle nie pasuje do tego klimatu. Właściciele, pomyślcie o tym, bo to STRASZNIE RAZI W OCZY :/ :/ :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2013r. o 13:22
~Justyś napisał(a): Napis TOALETA, powinien być wypalony na kawałku drewna...... a nie taka tabliczka, która w ogóle nie pasuje do tego klimatu. Właściciele, pomyślcie o tym, bo to STRASZNIE RAZI W OCZY :/ :/ :/


W rzeczy samej ,nie pasuje,a tak w ogóle to ten pień jest toaletą ? Można za nim przykucnąć lu stanąć w zaleznosci od potrzeby? :P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza