Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 18:12
fobiak napisał(a): podajac swoj adres nie pomyslaleco tym, ze alter moze tobie okna wysmarowac lajnem


Człowieku ty to masz chorą wyobraźnię, taki obrazek to tylko FOBIAK mógł wymyśleć. Moja kultura osobista nie dopuszcza do takich godnych pogardy zachowań. Ja takich jak panna, jeżeli muszę załatwiam zgodnie z panującym prawem, albo honorowo, choćby był nawet turem z lasu, nie z takimi "siłaczami" sobie radziłem na macie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 18:29
~ napisał(a):
fobiak napisał(a): jeżeli muszę załatwiam zgodnie z panującym prawem, albo honorowo, choćby był nawet turem z lasu...


czy ty musisz w kazdy temat wciskac tych twoich "wykletych"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 18:39
kordek napisał(a): O tym co chcę robić w PE napiszę wkrótce.


Chyba nieświadomie już Pan wszystko napisał w tym zdaniu :P

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 18:45
kordek napisał(a):
(...) Nie, nie mam zamiaru grać roli człowieka innego niż jestem. Widzisz,życie uczy pokory i daleko mi do pełnienia roli uzdrawiacza świata. Przekonałem się o tym w radzie miasta. "Mieć rację" wcale nie oznacza bycia skutecznym. Smutne, ale prawdziwe. (...)


Jeżeli nie gra Pan roli człowieka innego niż jest...to znaczy iż całkowicie jest Pan człowiekiem PO (programowo). Od roku 2001. Partii , która przez czas swojego "panowania" znacznie pogorszyła sytuację gospodarczą Polski .Jak Pan wytłumaczy dążenie PO do prywatyzacji lasów (jeszcze!) państwowych ? Czy dla Pana , jako Polaka , nic nie znaczy , że od 2016 roku obcokrajowcy będą mogli swobodnie nabywać grunty w Polsce ? Życie uczy pokory - tak Pan napisał.Więc będzie Pan jedynie pokornym Polakiem , członkiem PO , który pobiera świadczenia finansowe z funduszy UE . Nie walczącym o interes narodu i kraju. Zresztą , jak powiedział chyba Lenin , "Jednostka zerem , jednostka niczym " , nawet jeżeli inaczej będzie Pan myślał niż partia w której Pan jest , to robił Pan będzie to co "wódz" poleci. To jest bowiem pokora. W zdaniu "mieć racje nie oznacza być skutecznym" podkreśla Pan swoją słabość a może i bezsilność.Więc w jakim celu kandyduje Pan do europarlamentu ?
W moim odczuciu będzie Pan reprezentował i wykonywał wyłącznie interes PO - Platformy Obywatelskiej. Dla mnie oznacza to coraz większe pogarszanie się spraw życiowych Polaków , coraz większe zadłużanie kraju , większą ucieczkę młodych Polaków z kraju ,większą śmiertelność chorych z powodu coraz gorszego dostępu do lecznictwa. A więc , konkludując , powstanie "pustyni" na obszarze do Odry do Bugu.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 19:11
właśnie dlatego Virgo nie cierpię ,,polityki,, w polskim wydaniu ;)
kasa,kasa ,kasa...
Twój ,mój interes ,interes Polski to nic w porównaniu z pogrubianiem własnego portfela
Polska nie ma polityków ma tylko ,,politykierów,, :D
kolejny z nich coś powyżej tylko napisał bo pisać każdy może... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 19:12
~ napisał(a): ... nie z takimi "siłaczami" sobie radziłem na macie :)


No to zmierzmy się na Bolec.party. Jakiś czas, chwilę temu , rozmawiałem z bardzo mądrym człowiekiem. Numer telefonu podałem i skojarzony zostałem. Podałem również adres i nazwisko , dla obrony swych przekonań.

Mam nadzieję , Leszek , że ulegniesz mojej sugestii :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 19:20
czy możesz podać jeszcze PIN :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 19:27
Do mojej karty ., czy do Leszka karty, Papugo , bo nie wiem o co pytasz , a tak bardzo chciałbym być pomocny. I On i ja nic nie mamy , nawet Pinu . Platwormersi nam to zagwarantowali , no co tam Kordek ? :) Okiełznałeś się wreszcie i na pytania odpowiesz ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.