Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konkurs na hejnał rozstrzygnięty
~o k... niezalogowany
16 kwietnia 2014r. o 20:45
po wygranych wyborach Widuch na zastępcę a Andruchów na Sakrbnika a co pół godziny hejnał z dzbanka aby lepiej był słyszalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 9:01
To ten Widuch i Andruchów kolesie Relicha którym pomaga na koszt Gminy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 10:06
ramaj napisał(a): No faktycznie temu bidnemu Nowogrodźcowi brak było jeszcze hejnału do pełni szczęścia.Oj narodzie cóżeś ty uczynił przy tych urnach wyborczych..
Do pełni szczęścia brakuje jeszcze smoka i groty jak na wawelu.Nowogrodziecki smok.byłby komplet.ciekawe jakie jeszcze ma pomysły burmistrz ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wieża Wariacka niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 14:22
Niektórym już całkiem palma odbiła,najbiedniejsza Gmina a najbardziej rozrzutna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziwiony niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 18:42
Nie wiem co mam sądzić :czy gminę stać dokonać wyburzenia domu w Gierałtowie Panu Widuchowi, który jest zdrowy ,silny zdolny do pracy (pracuje na czarno u Andruchowa -kolegi burmistrza),korzysta z zapomóg mimo dochodów i zdolności do pracy, bo jest pracownikiem kolegi?. W tej samej miejscowości pracownik GOPS poniża rodzinę aby nie przyznać dziecku obiadu. Gratuluję- wesołego hejnału.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 19:13
~zdziwiony napisał(a): Nie wiem co mam sądzić :czy gminę stać dokonać wyburzenia domu w Gierałtowie Panu Widuchowi, który jest zdrowy ,silny zdolny do pracy (pracuje na czarno u Andruchowa -kolegi burmistrza),korzysta z zapomóg mimo dochodów i zdolności do pracy, bo jest pracownikiem kolegi?. W tej samej miejscowości pracownik GOPS poniża rodzinę aby nie przyznać dziecku obiadu. Gratuluję- wesołego hejnału.


Pani burmistrzu panie radny Czerniak proszę to wyjaśnić czy tylko jesteście rozgoryczeni na komisjach że źle sie o was pisze a Radnego Kalusa poziom dyskusji nie przystoi panu Burmistrzowi. To wlaśnie jest naganne (jeżeli prawda).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmian! niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 19:50
~zdziwiony napisał(a): Nie wiem co mam sądzić :czy gminę stać dokonać wyburzenia domu w Gierałtowie Panu Widuchowi, który jest zdrowy ,silny zdolny do pracy (pracuje na czarno u Andruchowa -kolegi burmistrza),korzysta z zapomóg mimo dochodów i zdolności do pracy, bo jest pracownikiem kolegi?. W tej samej miejscowości pracownik GOPS poniża rodzinę aby nie przyznać dziecku obiadu. Gratuluję- wesołego hejnału.


Dokonać przeglądu wydatków socjalnych, sprawę upublicznić innej metody w tej Gminie nie ma. Brak opozycji w Radzie(każdej) prowadzi do wypaczeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
17 kwietnia 2014r. o 21:34
RElich to sprytny ignorant , człowieczek mściwy i pamiętliwy ,najpierw miał problemy ze Starostwem teraz narzeka na Marszałka .A w Gminie brud ,smród i ubóstwo... ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza