Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
20. Bolesławieckie Święto Ceramiki
~? niezalogowany
16 lipca 2014r. o 5:20
Proszę mnie oświecić,czy piątkowa Ceramiczna Fala to dawna Parada Glinoludów ? Nie widzę ich w programie. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 lipca 2014r. o 5:51
cieszę się to cholerne dziadostwo mam daleko od siebie... :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
16 lipca 2014r. o 8:33
no właśnie a co z glinoludami? wypieli się wkońcu na bśc?wkurza mnie,że dzieli się te dwie imprezy !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nina niezalogowany
17 lipca 2014r. o 14:54
coraz lepiej ale i tak badźiewiasto... zgadzam się z kimś tam na dole, powinien być jakiś zespół disco polowy- to przynajmniej różne pokolenia znają... poza tym jestem za Sylwia Grzeszczak, skoro we Lwówku mogła być to dlaczego nie w Bolesławcu (może kiedyś miasto pomyśli nad kimś na topie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 1:15
~? napisał(a): Proszę mnie oświecić,czy piątkowa Ceramiczna Fala to dawna Parada Glinoludów ? Nie widzę ich w programie. ;(


https://www.facebook.com/events/656915421029441/?fref=ts
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
18 lipca 2014r. o 8:34
~Nina napisał(a): (może kiedyś miasto pomyśli nad kimś na topie)

Bracia, Farna, Loka, Marika... i piszesz że miasto musi myśleć nad kimś na topie? Sorki ale to są wokaliści na topie. Rok temu w Jarosławcu występowała Marika i szoł był nie z tej ziemi.
Pewnie lepiej jak by Biber wam zaśpiewał, malkontenci. Myślę że bez względu na to kto zagra to i tak będzie dla wielu źle.

Byłem dziś na dworcu odprowadzać znajomych i usłyszałem rozmowę dwuch kolesi, przyjezdni, cytuję "...stary, w tym Bolesławcu to jacyś dziwni ludzie są, nic im nie pasuje, jacyś bez ikry, tylko narzekać potrafią, czy to młodzi czy starzy, w sklepie za drogo i za wolno, na basenie za zimna woda lub za ciepła, za dużo słońca, znowu pada..."
Zgadzam się z nim, zwłaszcza czytając posty na tym portalu.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
18 lipca 2014r. o 8:40
Oj Ala :* nie marudź, my życiowi optymiści :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
18 lipca 2014r. o 9:01
alabaster72 napisał(a):
~Nina napisał(a): (może kiedyś miasto pomyśli nad kimś na topie)

Bracia, Farna, Loka, Marika... i piszesz że miasto musi myśleć nad kimś na topie? Sorki ale to są wokaliści na topie. Rok temu w Jarosławcu występowała Marika i szoł był nie z tej ziemi.
Pewnie lepiej jak by Biber wam zaśpiewał, malkontenci. Myślę że bez względu na to kto zagra to i tak będzie dla wielu źle.

Byłem dziś na dworcu odprowadzać znajomych i usłyszałem rozmowę dwuch kolesi, przyjezdni, cytuję "...stary, w tym Bolesławcu to jacyś dziwni ludzie są, nic im nie pasuje, jacyś bez ikry, tylko narzekać potrafią, czy to młodzi czy starzy, w sklepie za drogo i za wolno, na basenie za zimna woda lub za ciepła, za dużo słońca, znowu pada..."
Zgadzam się z nim, zwłaszcza czytając posty na tym portalu.

dwuch kolesi ?? :D :D
To dołóż jeszcze narzekanie na brak znajomości ortografii przez bolecnautów ;)
A swoją drogą - też mają temat do rozmów .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.