Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego robisz ze mnie wroga?
~Anonymus niezalogowany
17 lipca 2014r. o 17:30
IP: 31.174.231.*** - to są właśnie wasze metody działania.
Przyspawaliście sie do swoich smierdzących stołków lub obsadziliście inne swoimi znajomkami i rodziną a jak tylko ktoś się odezwie to skaczecie z zębami i zabilibyście za słowo sprzeciwu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mateusz Dawid Szczepaniak niezalogowany
17 lipca 2014r. o 18:36
Dokładnie wiem, anonimowy kolego ;)
Nie wiem natomiast na jakiej podstawie zarzucasz mi niedouczenie.
Poproszę o argumenty, twarde fakty, ew wnioski.
Tutaj poczytaj czym jest faszyzm, "historia nie jest wiedzą tajemną"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Faszyzm
W Polskiej tradycji politycznej faszyzm nie występuje ;)
Ale spokojnie wpadnij na parę naszych spotkań nauczysz się ;)
Pozdrawiam nienawistny "znawco"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
17 lipca 2014r. o 19:11
to nie jest znawca tylko pieprzony prowokator....olać go ! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 lipca 2014r. o 19:20


Dyskusja wyraźnie zmierza do zbędnej i bezproduktywnej konfrontacji.
Z kontekstu powyższej wypowiedzi wynika że intencje manifestujących były słuszne.Niepokój budzi jedynie sposób ich prezentowania oraz towarzystwo.
Przecież powszechnie wiadomo że za obecny zły stan gospodarki odpowiada solidarnie zarówno władza centralna i samorządowa.
Jedni i drudzy dokładają swoje udziały do stanu zapaści.
Gospodarka wolnorynkowa nie lubi ręcznego sterowania.
Wyjątek stanowi zabezpieczenie słabszych oraz ochrona przed pracą niewolniczą.
Smutne jest to że dwie strony deklarujące że są pokrzywdzone przez tzw państwo żrą się wzajemnie miast stanąć razem do wyeliminowania problemu.

Władza powinna być dla ludzi a nie przeciw ludziom.
Panowie ,troszkę refleksji i dystansu .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zośka niezalogowany
17 lipca 2014r. o 19:25
A przepraszam, co oprócz klepania w klawiaturę robi panM? Młodzi przynajmniej mieli odwagę, a pan? Zza klawiatury morały prawić? daj pan spokój!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2014r. o 23:50
Stan zapaści? Gospodarki? Wolne żarty! To raczej "zapaść intelektualna" panaM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek Dąbrowski niezalogowany
18 lipca 2014r. o 9:58
Tak jak napisał kol. Mateusz, zapraszam na spotkania Narodowego Bolesławca w każdy piątek o godzinie 19.00 w salce kościelnej przy parafii pod wezwaniem Cyryla i Metodego. Nie wierzysz, że patriotyzm to nie faszyzm a narodowcy to nie faszyści? To przyjdź i się przekonaj! I spokojnie nikogo nie będziemy wieszać na drzewach (drogi JegoMościu trzeba odróżniać przekaz symboliczny od rzeczywistości) a nawet zaserwujemy kawę. :) Do zobaczenia w piątki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 11:52
Mam lat 50 , przypadkiem przyglądałam się tej manifestacji.o co ten krzyk na forum ? , spotkanie spokojne , młodzi ludzie mają prawo do własnego zdania.no i swietnie że wyszli na ulice.kogo oni obrażali?napisy jakie mieli , to przecież słowa wypowiedziane przez politykow.następnym razem będzie nas starszych więcej, popieramy WAS MŁODYCH.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza