Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego robisz ze mnie wroga?
11222
#Amnesty nieaktywny
18 lipca 2014r. o 13:31
~ napisał(a): Mam lat 50 , przypadkiem przyglądałam się tej manifestacji.o co ten krzyk na forum ? , spotkanie spokojne , młodzi ludzie mają prawo do własnego zdania.no i swietnie że wyszli na ulice.kogo oni obrażali?napisy jakie mieli , to przecież słowa wypowiedziane przez politykow.następnym razem będzie nas starszych więcej, popieramy WAS MŁODYCH.


a jednak byli zwolennicy protestu . widzisz jegomość - nie tylko ,,pukacze w głowe" . :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~johny niezalogowany
18 lipca 2014r. o 14:55
~Jacek Dąbrowski napisał(a): I spokojnie nikogo nie będziemy wieszać na drzewach (drogi JegoMościu trzeba odróżniać przekaz symboliczny od rzeczywistości)

Miałem to napisać już w temacie "Radykalna manifestacja".
Trafny komentarz.

Ciekawe czy ktoś z redakcji bolec.info przyjdzie na spotkanie narodowców. Czy ktoś zrobi wywiad, porozmawia...
Jedna strona wyciągneła rękę do spokojnej rozmowy przy stole (na wiecach panuje inna specyfika o czym pisał dziennikarz na http://azartsat.pl/blogi-autorow/razem-i-w-pojedynke

Konkurencja chyba nie dostała takiego zaproszenia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
18 lipca 2014r. o 16:22
Amnesty napisał(a):
~ napisał(a): Mam lat 50 , przypadkiem przyglądałam się tej manifestacji.o co ten krzyk na forum ? , spotkanie spokojne , młodzi ludzie mają prawo do własnego zdania.no i swietnie że wyszli na ulice.kogo oni obrażali?napisy jakie mieli , to przecież słowa wypowiedziane przez politykow.następnym razem będzie nas starszych więcej, popieramy WAS MŁODYCH.


a jednak byli zwolennicy protestu . widzisz jegomość - nie tylko ,,pukacze w głowe" . :D


Wydaje Ci sie ze osoba ktora to pisała ma rzeczywiście 50lat? Jestem w szoku. Kazdy kto ma choć troszeczkę w głowie zauważył by ze ta wypowiedz nie trzyma sie kupy.

1. Napisał ze przypadkiem przyglądał sie co oznacza ze nie jest powiązany, z drugiej strony pisze ze nastepnym razem bedzie ich wiecej co juz świadczy o nieprzypadkowosci przyglądania sie.

2. Starsi ludzie nie często komentują takie tematy gdyż nie chcą narażać sie na zbędny stres

3. Co różni pokolenie ludzi ktorzy nie wychowali sie z internetem i tych obecnych. Na pewno sa mniej leniwi i przykładają sie do pisowni np z wielkiej litery.

4. Osoby dorosłe i w pełni rozwinięte emocjonalnie nie obawiają sie podpisać pod swoja wypowiedzią np stałym nickiem i raczej nie piszą anonimowo "~".

5. No i z jakiej racji podał swoj wiek? 50lat? Hmmm pewnie nie większość z czytelników rozmawiało kiedyś na jakiejś imprezie ze starszymi od siebie ludzi w sedziwym juz wieku. Przynajmniej z tego co sam zaobserwowałem to nie zbyt chętnie mówią o wieku. Bardzo często pojawiają sie stwierdzenia typu cyt " jak byłem w twoim wieku", " stanowczo za duzo (lat)", "Mlody juz nie jestem".

Nie lubię jak ktos sie podszywa pod kogos kim nie jest :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 22:08
A jednak mam 50 lat, istnieje w realu , mój podpis nic ci nie da ,a będzie nas starszych więcej następnym razem na pewno , teraz nie wiedzieliśmy o tej inicjatywie.1 sierpnia data bardzo ważna , młodzi nabiorą wprawy w wyrażaniu swoich praw jako obywatele. Na razie uczą się , przecież nie uczęszczali na leninówki, ( nie wiem czy się orientujesz o czym piszę).uważasz ,że ci młodzi ludzie są awanturnik ?,nie mają prawa wyrażać swoich myśli ? Tak bardzo dobrze ci się żyje w tym kraju ? Jesteś zadowolony z tego rządu ? - może tak, Masz do tego prawo , oni też je mają ,mogą demonstrować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 lipca 2014r. o 22:16
I jeszcze dwie sprawy : z komputerem pracuje od 20 lat i moje pisanie nie różni się od pisania młodych , jesteś bardzo mało uważny napisałam , że jestem kobietą a ty o mnie wyrażasz się jako o mężczyźnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
19 lipca 2014r. o 13:37
Yyy jak zwykle? Moze najpierw poczytaj sobie moje wypowiedzi a i odpowiedzi na nie a pozniej komentuj "wyszło jak zwykle" bo w tym momencie twój tekst wyszedł jak zwykle. Żałosny i bez sensu.

Co do ów 50latki to faktycznie nie zauważyłem i przyznaje. Skupiłam sie na sensie wypowiedzi. W dalszym ciagu nie wierze i nie uwierzę po tak płytkich wypowiedziach wnioskowalbym ze to jakiś nastolatek pisze a nie dorosła osoba. Np taki Amnesty piszący bez zalogowania by moc udowodnić swoje racje za wszelka cenę.

Duzo gadacie na temat tego rzadu co robi zle itd ale nikt nie mowi jak powinno byc zrobione by było dobrze. Myślicie ze jak zmieni sie rząd to nagle Polska zmieni sie w kraj bogaty i wspaniały gdzie wszystkim bedzie żyć sie dobrze? Radzę sie obudzić i przejść do rzeczywistości.

Ja wam podam jeden przykład tego co powinno sie zmienic i czekam na wasze nie ściągnięte z neta propozycje

Uproszczenie w dużym stopniu przepisów, regulacji prawnych i procedur.

Zmoderowano 19.07.2014 godz.13:46 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 lipca 2014r. o 15:42
Ktoś tu odkrył Amerykę.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~matematyk niezalogowany
20 lipca 2014r. o 21:59
jak naliczyłeś dwie dziewczyny. To masz mniejsze zdolności matematyczne moja 3-letnia córka (cóż nie każdy matematykę musi znać ale do 15 mógłbyś się wyuczyć bo po 10 nie jest 2 tylko 11 itd. rozumiesz id...to)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza