Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zestrzelili samolot pasażerski
10114
#alter nieaktywny
21 lipca 2014r. o 10:25
"Holenderski podoficer pisze list do rządu: wyślijmy wojsko na wschodnią Ukrainę"

"- To, co się w tej chwili dzieje ze szczątkami ofiar, to dowód braku szacunku, profanacja, coś obrzydliwego i kompletnie nie do zaakceptowania - pisze w liście otwartym do holenderskiej minister obrony chorąży Marcel van Hemert i wzywa rząd do wysłania wojska na Ukrainę."

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16354447,Holenderski_podoficer_pisze_list_do_rzadu__wyslijmy.html#BoxWiadTxt

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 lipca 2014r. o 10:41
Wojsko holenderskie? To te co było w Bośni i Rwandzie i uciekło z "misji stabilizacyjnej" bo obawiało się o swoje życie? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 lipca 2014r. o 10:42
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/swiat-potepia-dzialania-izraela-netanjahu-oskarza-o-antysemityzm

Alter patrz, ludzi zabijają!! Naskocz na żyda ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 12:28
Wczoraj Sikorski przyznal ze ma plan obronny na wypadek ataku Rosji na Polske


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 lipca 2014r. o 13:23
Na Krymie było 18 000 Ukraińskich żołnierzy z tego 16 000 przeszło na stronę Rosjan.
Po co Putin miałby przysyłać ludzi do walki?
Czyli samolot zestrzelili sami Ukraińcy. Czy to Ukraińcy rządowi czy separatyści to i tak są to ci sami Ukraińcy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
21 lipca 2014r. o 13:29
Witam wszystkich.

Tak się składa, że kilka lat temu byłem w Doniecku i poznałem to miasto i okolice. Dzisiaj zadzwoniłem do Doniecka, do kolegi, z którym od wielu lat utrzymuję kontakty biznesowe. Oto co mi powiedział cytuję:" W Doniecku nie ma separatystów tylko są uzbrojeni naziści i faszyści rosyjscy. Nie ma tu, ani milicji, ani wojska ukraińskiego. Każdy musi liczyć na samego siebie.

Według niego malezyjski samolot zestrzelili rosyjscy żołnierze, działający na terenie Doniecka i okolicy. On mówił mi, że jest pewien, że Ukraińcy pokonają Ruskich i Ukraina zostanie ponownie wyzwolona, bo według niego w tym rejonie jest teraz okupowana przez Ruskich.
My chcemy być Europie, a nie w Rosji - powiedział mi mój
przyjaciel z Doniecka.

Prosił, aby pozdrowić wszystkich kolegów i znajomych Polaków.

Proszę zainteresowanych jeszcze raz przeczytać, opinię człowieka, który żyje i mieszka w Doniecku. Powtarzam co powiedział. Tu nie ma żadnych separatystów, tu są rosyjscy żołnierze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2014r. o 13:38
(...)

Zmoderowano 21.07.2014 godz.13:48 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
21 lipca 2014r. o 13:48
Kazimierz Marczewski napisał(a):

Proszę zainteresowanych jeszcze raz przeczytać, opinię człowieka, który żyje i mieszka w Doniecku. Powtarzam co powiedział. Tu nie ma żadnych separatystów, tu są rosyjscy żołnierze!


Do kolegi zadzwonił Kazimierz. Kolega Kazimierza odebrał telefon, który z całą pewnością jest na Ukraińskim podsłuchu, i powiedział mu to co chciał usłyszeć pan od "rozmów kontrolowanych".
Kazimierz najpierw wierzy w podsłuchane rozmowy separatystów a później wierzy w swobodę komunikacji w oblężonym mieście.

Pytam więc - komu poddali się Ukraińscy żołnierze, w tysiącach, jak w tych rejonach nikt nie popiera odłączenia od Ukrainy?

Jeżeli nikt tam separatystów nie popiera to skąd te problemy w przepędzeniu ich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza