Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co dalej z DH "Mieszko"?
~ niezalogowany
25 lipca 2014r. o 11:36
Tylko Chinskie Centrum Handlowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
25 lipca 2014r. o 12:23
Detonator napisał(a): Generalnie już wszystko mamy w B-c. Każdy chce to tamto,i tak wszyscy walą do Legnicy czy Zgola a ktoś kto lubi schoping wali na Wrocław.Mamy stare kino Oreł w którym nic się nie dzieje,mamy stare Kino Forum zero koncertów nic się nie dzieję,galeria tandeta nic się nie dzieję. Marketów mamy opór więc też nic się nie dzieje,ja to bym tam widział jakąś uczelnie która by ściągnęła dużo młodych ludzi,tego nam brakuje w tym mieście,Uczelnię to jest strzał w 10 :)
Akademii i uniwersytetów w naszym kraju jest bez liku-prywatnych,państwowych.Możesz zdobyć wykształcenie w interesującym Cię kierunku,ale satysfakcjonującej pracy tak naprawdę w tym grajdole"bez pleców" nie znajdziesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2014r. o 14:39
~dziadek napisał(a): Sentyment mam do tego domu handlowego, mlodzi nie pamietaja tych czasow, ale kiedys tam sie chodzilo kupowac , czy to buty, czy to ciuchy czy inne potrzebne rzeczy, duzo boleslawian tam zostawiaja pieniadze.


Na dole byl sklep .chemiczny na lewo ,na prawo przy wejsciu. staly motory marek. WSK wiejski sprzet kaskadeski,CEZETI i OGAR...i za schodami sprzet AGD...1. pierto odziez. i pasmanteria .2 pierto. buty dla dzieci i dalej dla starszych i ubrania....z tego co pamietam

Zmoderowano 25.07.2014 godz.19:59 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
25 lipca 2014r. o 14:51
Detonator napisał(a): Generalnie już wszystko mamy w B-c. Każdy chce to tamto,i tak wszyscy walą do Legnicy czy Zgola a ktoś kto lubi schoping wali na Wrocław.Mamy stare kino Oreł w którym nic się nie dzieje,mamy stare Kino Forum zero koncertów nic się nie dzieję,galeria tandeta nic się nie dzieję. Marketów mamy opór więc też nic się nie dzieje,ja to bym tam widział jakąś uczelnie która by ściągnęła dużo młodych ludzi,tego nam brakuje w tym mieście,Uczelnię to jest strzał w 10 :)
Startego Orła już nie ma teraz to jest CIK i dzieje się dużo ;) w forum też sporo widać jak ty się kulturą zajmujesz ;). Uczelnie chcesz robić ?? żeby młodych ludzi ściągała ?? co to niby Wrocław ?? czy Legnica ?? :| wyjdz czasami na miasto do Kina forum czy tetaru starego to będziesz wiedział że dużo se dzieje i nie jęcz jak stary dziad ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marb niezalogowany
25 lipca 2014r. o 14:58
garaż piętrowy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
25 lipca 2014r. o 17:47
Też jestem za tym aby zrobić łącznik i powiększyć istniejące BCC.Moim zdaniem to dobry pomysł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ana niezalogowany
25 lipca 2014r. o 18:36
Sklep muzyczny jak najbardziej np. Empik i jakas dobra perfumeria by sie przydala.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2014r. o 21:13
Żeby otworzyc dobry sklep typu EMPIK,HM badz inna sieciówke trzeba spełniac pewne wytyczne przez daną "marke"miedzy innymi liczba ludności musi przekraczać pewną liczbe a w naszym miescie ona maleje juz od paru lat.....z tego co ostatnio mi sie obiło o ucho(ale możliwe ze to tylko "plotka)liczba mieszkanców jest tak mała ze zamiast prezydenta powinnismy miesc juz burmistrza :) zastanawiałam sie i naprawde w bolcu ciężko cos otworzyc....niestety to miasto "umiera"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.