Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki Marsz dla Życia i Rodziny
~dodo niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 15:44
Lepiej, żeby wspierali finansowo chore i bezdomne dzieci, niż bez celu łazili po ulicach w imię wiary i obrony życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
13 sierpnia 2014r. o 16:14
W Legnicy byłem na takim marszu i całkiem fajnie ;) i już mam zamiar się wybrać u nas w Bolesławcu ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 18:30
bnm i duch extazy proszę o dokładne przeczytanie swoich własnych tekstów ze zrozumieniem :P za bardzo przywykliście do tęczowych manifestacji i w kościele nie potraficie się odnaleźć. W środowiskach gejowskich rodzina i kościół są wrogie dlatego pójdę na ten marsz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 18:32
Rodzinka z plakatu, to moi przyjaciele!!! Pozdrawiam was kochani!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 18:42
Udział weźmie zacny obrońca życia i rodziny Jacek Kurski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:46
"Mottem są słowa Papieża Franciszka: ,,Niech Pan błogosławi rodzinie i uczyni ją mocną w tym czasie kryzysu”

Czy jeżeli Pan błogosławi rodzinom to może im się coś złego stać?
A jak Pan nie błogosławi gejom to czy będą mieli rację bytu?

Nie rozumiem religiantów każdej maści - niby Pan jest wszechmocny a oni muszą mu pomóc bo błogosławieństwo lub przekleństwo nie wypali :D
Wychodzi na to że Pan bez ludzi jest bezsilny albo go nie ma i ludzie muszą sami ;)

Kiedyś Świadkowie Jehowy mówili że w biblii pisze że jak oni chodzić po domach nie będą to "kamienie będą wołać".
Oczywiście katolicy myślą podobnie i wyręczają kamienie.

A komu byście bardziej uwierzyli i co by was zdziwiło - gadający katolik czy świadek czy może gadający kamień?
Gdyby kamień do mnie przemówił na pewno nie przeszedłbym nad tym do porządku dziennego bo to byłoby dziwne.
Do żydów mówił bóg z krzaka a do mnie mówią ludzie którzy dobrze wysłowić się nie potrafią i mam im uwierzyć.

Ja tam wolę zobaczyć boga w krzaku i kamieniu ;)
Przecież jeżeli bóg tych antyrodzinnych nie lubi to na pewno im coś złego zrobi i nie wiem po co te manifestacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:49
~majętny Stef napisał(a):
Przecież jeżeli bóg tych antyrodzinnych nie lubi to na pewno im coś złego zrobi i nie wiem po co te manifestacje.


Twoje interpretacje są płytkie. Nie rozumiesz istoty wiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
13 sierpnia 2014r. o 20:53
Czyli wiara polega na tym ,że jak się bogu nie pomoże to geje wygrają? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.