Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierć na drodze
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 23:59
Przykre :( wyrazy współczucia dla rodziny
A tak na marginesie w naszym regionie a szczególnie w gminie Nowogrodziec nie ma nigdzie ścieżek rowerowych, burmistrz powinien o tym pomyśleć, bo jesteśmy daleko za innymi, a chodzi przecież o bezpieczeństwo rowerzystów-sama lubię pojeździć rowerem, ale naszymi dość wąskimi drogami strach jeździć, zwłaszcza że wielu kierowców traktuje rowerzystów jak niewidzialnych i pcha się na trzeciego przy wyprzedzaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 0:15
Sama jestem rowerzystka i jeżdżę również samochodem i w jednym i drugim umiem zachować umiar . Jednak jak widzę co robią na drodze , niektórzy kierowcy i niektórzy rowerzyści to strach się bać co będzie gdy spotka się dwóch niezrównoważonych użytkowników dróg..... Nie ma co kogo winić do póki sprawa się nie wyjaśni . Spójrzmy jednak na to jak jeździmy ..... PRZEPISY macie w DUPIE! Jedni i drudzy....... i śmiejecie się s tych co jeżdżą przepisowo ... Każdemu się gdzieś spieszy ..... Czasami na drugi świat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zen niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 6:16
Kobieta za kółkiem, wyprzedzanie na trzeciego i nie zachowanie odległości przynajmniej 1 m od rowerzysty to są skutki takich tragedii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 9:26
~ali napisał(a): Ponawiam prośbę o zablokowanie tematu żeby "Koehl,, i jemu podobni zaprzestali wypowiadania się, jest to rażące i nieodpowiednie w obliczu tragedii.


kazdy ma prawo się wypowiedzieć na ten ,czy inny temat
Ja tez mam prawo wyrazic swoja opinie,ktora zaobserowałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
21 sierpnia 2014r. o 9:33
~Zen napisał(a): Kobieta za kółkiem, wyprzedzanie na trzeciego i nie zachowanie odległości przynajmniej 1 m od rowerzysty to są skutki takich tragedii.


masz rację - wszystkiemu winne są kobiety i .....Tusk... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 11:05
cz to nie był ten pan co jeżdził i puszki zbierał ?? i modlił się przy każdym krzyżu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 13:27
~iluminati napisał(a): cz to nie był ten pan co jeżdził i puszki zbierał ?? i modlił się przy każdym krzyżu ??
To nie on , dziś go widziałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dezee niezalogowany
21 sierpnia 2014r. o 13:47
ale taka jest prawda ! złe oznakowanie albo kompletny jego brak powodują zerową widoczność pieszych czy rowerzystów !! a swoją drogą znajomość przepisów ruchu drogowego , która często nie sięga minimum .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.