Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Występ Ewy Farnej zakończył 20. BŚC
~Tyldownik niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 1:52
wszystko fajnie pięknie ale nagłośnieni fatalne, te wpadki z jej głosem jak jej włączali efekt megafonu albo nawet całkiem wycieli vocal z frontu to porażka na całej linii co za z krec ana firma to nagłośniała?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sluchacz niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 5:04
myslalem ze sie nie znam ale popieram przedmowce, naglosnienie beznadziejne, koncert do bani
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianie niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 8:18
Dlaczego się nic nie pisze nt.występu MARIKI? Wspaniała wokalistka,mocny głos.Muzyka i ona sama SUPER. Bardzo ładny koncert.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AA niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 9:03
Ą przed występem Ewy Farnej na małej scenie występował GaDMu Trio... Muzyka i wykonanie rewelacyjne , tak naprawdę to mogła być (a właściwie powinna być) gwiazda wieczoru... kto nie słuchał niech żałuje!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ab niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 9:41
Brawo Ewa po prostu super taka młoda a taka zdolna ale nagłośnienie to prawda że było do bani cieżko było zrozumieć słowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
25 sierpnia 2014r. o 14:37
~Tyldownik napisał(a): wszystko fajnie pięknie ale nagłośnieni fatalne, te wpadki z jej głosem jak jej włączali efekt megafonu albo nawet całkiem wycieli vocal z frontu to porażka na całej linii co za z krec ana firma to nagłośniała?
To już zapytaj się jej ekipy która odpowiada za to ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emi niezalogowany
25 sierpnia 2014r. o 14:52
a po występie jakiś dziwny czlowiek dźgał kogoś nożem

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
26 sierpnia 2014r. o 11:42
~Bolesławianie napisał(a): Dlaczego się nic nie pisze nt.występu MARIKI? Wspaniała wokalistka,mocny głos.Muzyka i ona sama SUPER. Bardzo ładny koncert.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
To samo mnie zastanawia, dlaczego nikt nie pisał o koncertach w dniu 23.08. Zespół Loka według mnie umiał się dobrze zabawić z publiką i dziękuje im za ten koncert, bo się dobrze bawiłem. Co do Farny to też dobrze było. Nie wyobrażam sobie gdyby chciała zejść pod barierki, zapewne by dla ludzi pod barierkami nie było by nic miłego, bo ja akurat byłem więc sobie tego nie wyobrażam co by się działo ze mną i z pozostałymi ludzmi do takie sytuacji doszło jak rozdawała autografy ludzie mało co
by się nie pozabijali. Co do samych dni ceramiki, to dla mnie było ok a mogło by być jeszcze lepiej. Z samą dyskoteką pomysł bardzo dobry ale szkoda że jeden dzień tylko, T-mobile kompletnie nie wiem o co z tym chodziło, bo jak tam przechodziłem to widziałem tylko cztery stoiska z telefonami i ekranami, jeszcze leżaki i zabawa dla dzieci a taka reklama była ciekawa :D a wyszło wielkie dno. No i brakuje mi kabaretonu szkoda że dni ceramiki są oparte tylko o część muzyczną, kiedyś azart-sat organizował kabareton a już od paru lat nic nie
organizują

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.