Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Występ Ewy Farnej zakończył 20. BŚC
~ niezalogowany
26 sierpnia 2014r. o 11:46
Organizacja beznadziejna. Kiepskie naglosnienie a do tego postawili bude akustykow na przeciwko sceny, tak ze ludzie stojacy wiecej niz 10 metrow od sceny widzieli tylko bude i wywieszony na niej telebim. KONCERTY SA DLA PUBLIKI A NIE DLA AKUSTYKOW, POWINNI ONI MIEC SWOJA BUDE 40 METROW OD SCENY TAK ZEBY PUBLIKA MOGLA OGLADAC GWIAZDE A NIE ICH SMIERDZACA BUDE. Tak jest wszedzie ale jak widac w BC nie potrafia tego zrobic. Zatrudnijcie w koncu normalnych akustykow a nie tego mlodego cwaniaka to wszystko bedize na cacy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jagoda niezalogowany
26 sierpnia 2014r. o 16:55
~Tyldownik napisał(a): wszystko fajnie pięknie ale nagłośnieni fatalne, te wpadki z jej głosem jak jej włączali efekt megafonu albo nawet całkiem wycieli vocal z frontu to porażka na całej linii co za z krec ana firma to nagłośniała?


Firma DJAK z Wrocławia. Zażalenia do pana Damiana Jackowicza, manager'a Ewy Farny i właściciela DJAK w jednej osobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
26 sierpnia 2014r. o 17:51
Czyli tak jak pisałem już wcześniej, że to ekipy danego zespołu za to odpowiadają ;)

Zmoderowano 26.08.2014 godz.21:51 - powód: topposting (moderator)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
26 sierpnia 2014r. o 18:33
Nie jestem jakąś szczególną fanką Ewy, ale towarzyszyłam koledze i było naprawdę świetnie, poza wiadomymi problemami. A Jeśli chodzi o Marikę, to dla mnie koncert rewelacyjny i doskonale się bawiłam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jagoda niezalogowany
26 sierpnia 2014r. o 21:58
rafi napisał(a): Czyli tak jak pisałem już wcześniej, że to ekipy danego zespołu za to odpowiadają ;)


Ekipy zespołu odpowiadają za wysłanie wymagań technicznych które trzeba spełnić. I tak było z piątkowym i sobotnimi koncertami. W przypadku Ewy Farny firma DJAK ma wyłączność na obsługę tej artystki. Można szczerze powiedzieć że ktoś tu oszalał powierzając obsługę tak kiepskiej firmie, wydaje mi się że skoro jeżdżą za artystą to powinni wiedzieć czego potrzeba i jak to powinno się zrobić. A tu niespodzianka w formie amatorskiego traktowania słuchaczy.

Zmoderowano 26.08.2014 godz.22:01 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
27 sierpnia 2014r. o 14:10
Ja się na ten koncert 4h wyczekałem pod samą barierką, to tam nie da się odczuć efektów słabego nagłośnienia ;), może z tym dziwnym efektem przesadzili. Ale mimo wszystko koncert bardzo dobry tak jak wszystkie inne chyba najlepsze dni ceramiki w historii, bo dawano nie było tak dobry zespołów w naszym mieście. Mogę się tylko przyczepić o 20 i 21 sierpnia w tych dniach nic się nie odbywało i dyskoteka trwała tylko jeden dzień

Zmoderowano 28.08.2014 godz.21:48 - powód: topposting (moderator)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2014r. o 8:00
poczekaj trochę zaraz w szkole będziesz miał andrzejki potem zabawa choinkowa nadrobisz to że dyskoteka była jeden dzień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 sierpnia 2014r. o 15:10
Czyli ten w kraciastej koszuli (...)

Zmoderowano 28.08.2014 godz.21:49 - powód: złośliwości (moderator)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.