Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabił swojego kota
~kicia niezalogowany
2 września 2014r. o 17:11
biedne stworzonko :( na fb jest film jak koles oklada swojego psa a obok jak ktos jego bije i ze to karma . straszny filmik :( alee nie czyn drugiemu coo tobie nie miłe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edka syn niezalogowany
2 września 2014r. o 17:33
~nemo napisał(a): do 3 lat?! Gdzie tu sprawiedliwość?!! Pewnie i tak dostanie tylko wyrok w zawiasach! Teraz niech jemu jakiś słoń poskacze po tym durnym i pustym łbie "pod wpływem".
.... yhy na samym wejsciu już byś miał mokro i nogą byś się przezegnał , a w pierwszą noc to bys plakal do poduszki ,po 2-3 dniach myslał byś o samobojstwie a ty piszesz 3 lata ze to mało ? 3 razy swieta i tak dalej, co nie oznacza, że typa poniosło , czesiek zbiera zniwo :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kociarz niezalogowany
2 września 2014r. o 18:22
Tu powinien być wyrok. 3 lata. Ale nie więzienia (pewnie w zawieszeniu). Tylko bezpłatnej pracy w schronisku dla zwierząt w pełnym wymiarze. Po tym okresie, obowiązkowe badanie psychiatryczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Reksio niezalogowany
2 września 2014r. o 18:42
Jak się ... chciał wyżyć albo pokazać, jaki to On nie jest zajedwabisty to może podskoczyłby do człowieka swojego wzrostu, wagi, siły? Nie wiem, co chciał osiągnąć, katując zwierzaka, ale na pewno nic dobrego. Dla mnie kara jest stanowczo za niska, w końcu kot to też stworzenie, które myśli i czuje.

W takich chwilach chciałbym, aby obowiązywał Kodeks Hammurabiego.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pudzian niezalogowany
2 września 2014r. o 19:18
~yhy napisał(a):
~Pudzianek napisał(a): Ważę jakieś 40 kg. Mogę poskakać po skakaczu...
taaaa, juz to widzę :D kury byś nie umiał zamordować a ty takie żeczy wypisujesz haha


Do rzeczy - umiesz czytać ze zrozumieniem... liczyć i stosować ortografię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11983
#pirotechnik nieaktywny
2 września 2014r. o 19:22
dziwny czlowiek idiotą...

ale kto u licha ten artykuł pisał ? -.-
masło maślane... 3 akapity z takimi samymi informacjami...

Ciężko złożyć jeden ale dobrze napisany?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2014r. o 22:49
w bibli jest napisane, że zwierzęta mają mi służyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~duch extazy niezalogowany
3 września 2014r. o 9:10
zamknijcie mnie na 20 min w jednym pomieszczeniu z tym wyrodnialcem !! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.