Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z szacunku do drugiego człowieka
~nikt szczególny niezalogowany
7 września 2014r. o 10:37
Do szkód z ubezpieczeń i wypadków doktor prawa jest tak niezbędny, jak inżynier architekt do pomalowania pokoju. Najpierw merytoryka potem wizje. Już jednego co niedługo przestanie być radnym magistra prawa a teraz jawi się jako fachowiec od wszystkiego już mamy. Co to jakaś plaga ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
7 września 2014r. o 10:44
"1. Szanuj drugiego człowieka.
2. Szanuj samego siebie."

Te drugie rozumiem ale te pierwsze? Przecież pierwszy milion trzeba ukraść
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gustaw niezalogowany
8 września 2014r. o 9:37
W znajomość litery prawa tego Pana nie wątpię, bo z nich zgrabne słowa składa co emocje nadziei budzą. Znajomość ducha prawa wyczuć ze słów owego Pana nie można więc zamiast nadziei, może obudzić demony władzy.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
8 września 2014r. o 10:15
Wszystko co jest lepsze od innych nigdy Wam nie pasuje. Dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 14:01
~Bolecnauta napisał(a): Wszystko co jest lepsze od innych nigdy Wam nie pasuje. Dlaczego?


Ale on w niczym nie jest lepszy od innych! On nie ma żadnych uprawnień, on się niczym nie rózni od studentki prawa, która komuś coś doradzi.

To co on robi, to wprowadzanie ludzi w błąd i oszukiwanie - DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM PRAWNE, przecież to na kilometr śmierdzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek niezalogowany
8 września 2014r. o 16:20
Skorzystałem z usług p. Zatwarnickiego. Pomógł mi przy uzyskaniu właściwej kwoty odszkodowania w wypadku samochodowym. Konkretnie, bez stresu i jakichkolwiek problemów. Zna się na rzeczy, więc jestem zadowolony. Reszta mnie interesuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2014r. o 21:47
Skorzystałem z usług szwagra. Pomógł mi przy uzyskaniu właściwej kwoty odszkodowania w wypadku samochodowym. Jak wrócił z budowy, obgadaliśmy temat. Konkretnie, bez stresu i jakichkolwiek problemów, przy piwku. Zna się na murarce i na rzeczy, więc jestem zadowolony. Reszta mnie nie interesuje.

Polecam szwagra. Tera robi u Niemca, ale wróci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beobachter niezalogowany
9 września 2014r. o 7:42
~Jacek napisał(a): Skorzystałem z usług p. Zatwarnickiego. Pomógł mi przy uzyskaniu właściwej kwoty odszkodowania w wypadku samochodowym. Konkretnie, bez stresu i jakichkolwiek problemów. Zna się na rzeczy, więc jestem zadowolony. Reszta mnie interesuje.


Gościu sam sobie pisze te komentarze. Żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.