Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policja poszukuje zaginionej dwudziestolatki
~POSZKODOWANA niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 0:36
POLICJA W BOLESŁAWCU TO TYLKO POZERZY STOJĄCY NA STRAŻY BRONIĄCY ZŁODZIEI ORAZ BANDZIORÓW - ZESTALAM JUŻ DWA RAZY OKRADZIONA I PRZY DRUGIEJ OKAZJI POBITA - ZGŁASZAM TEN FAKT NA POLICJE A ONI MI MÓWIĄ ZE NIE PRZYJADĄ BO NIE MAJA KOGO WYSŁAĆ.... NO TAK LEPIEJ ŁAPAĆ KIEROWCÓW NA DRODZE NIŻ PRAWDZIWYCH PRZESTEPCOW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POBITA niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 0:38
POLICJA W BOLESŁAWCU TO TYLKO POZERZY STOJĄCY NA STRAŻY BRONIĄCY ZŁODZIEI ORAZ BANDZIORÓW - ZESTALAM JUŻ DWA RAZY OKRADZIONA I PRZY DRUGIEJ OKAZJI POBITA - ZGŁASZAM TEN FAKT NA POLICJE A ONI MI MÓWIĄ ZE NIE PRZYJADĄ BO NIE MAJA KOGO WYSŁAĆ.... NO TAK LEPIEJ ŁAPAĆ KIEROWCÓW NA DRODZE NIŻ PRAWDZIWYCH PRZESTEPCOW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 1:25
Fuuu ,jej na bank nikt nie porwał.Musiał by mieć wypaczony gust :P Pewnie uciekła w cholerę z tego kraju.Niedługo wszyscy pouciekamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
30 sierpnia 2015r. o 9:16
z kierowcó mają kasę i do tego są bezpieczni,a z przestępców nie ma nic...statystyki jeść nie dadzą!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~małe dziki uratowane !!! niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 9:58
Młode dziki wpadły do studzienki kanalizacyjnej
Młode dziki wpadły do studzienki kanalizacyjnej
Foto: Koło Łowieckie Cyranka w Bolesławcu Dziki uwięzione w studzience
Dwa małe dziki wpadły do studzienki kanalizacyjnej we wsi pod Bolesławcem (woj. dolnośląskie). Życie uratowała im kobieta, która przechodziła tamtędy ze swoim psem. - Bałam się, myślałam, że będą agresywne - opowiada pani Justyna.

Dwa młode dziki wpadły do studzienki znajdującej się na terenie nieczynnych Zakładów Chemicznych Wizów we wsi Łąka. Uratowali je myśliwi z Koła Łowieckiego Cyranka w Bolesławcu. To właśnie oni przesłali nam zdjęcia uwięzionych zwierząt.



Dziki wpadły do studzienki, bo nie miała ona pokrywy. Nie mogły się z niej wydostać, bo właz był zbyt głęboki.
Ze studzienki do lasu

- Dotychczas widziałam tu sarny czy zające. Dziki, do tego uwięzione w studzience, zobaczyłam pierwszy raz. Od razu poinformowałam o tym myśliwych – opowiada pani Justyna.

– Do wyciągnięcia dzików ze studzienki użyliśmy liny. Pierwszy raz ratowaliśmy je z takiej pułapki. Zwykle wydostajemy je z wnyków – mówi myśliwy Feliks Janiec. Dodaje, że zwierzęta nie były agresywne i od razu żwawo pobiegły w stronę pobliskiego lasku.
Bała się, że będą agresywne

Pani Justyna, która zawiadomiła myśliwych, obserwowała akcję ratunkową. - To niecodzienne wydarzenie móc widzieć z tak bliskiej odległości dziki. Bałam się, że po opuszczeniu studni będą agresywne i zaatakują myśliwych. Jednak one doceniły wolność i prędko uciekły - zaznacza.

Dziki uwięzione w studzience

Myśliwi zgodnie stwierdzili, że docenią zaangażowanie mieszkanki Bolesławca, która nie przeszła obojętnie obok uwięzionych dzików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
30 sierpnia 2015r. o 10:08
Zakompleksione grubasy , ociekające potem , śmierdzące , z fałdami i brzuchem ze widzicie swoje przyrodzenie tylko w lusterku :D dajce spokój wadze tej kobiety a sami przestańcie żreć !! [img=1440922087_izdiq8a.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12486
#OnaIncognito nieaktywny
30 sierpnia 2015r. o 15:16
~marta napisał(a): Cóz za banda idealnych wagowo się zebrała. Ja ważę czasami nawet 43 kilo przy wzroście 163 i w zyciu anoreksji nie miałam puste łby. Szkoda, że nie mozna waszych cudnych ciałek oraz twarzy zobaczyć żeby wiedzieć jak wyglada ten komentujacy ideał. Przepraszam za kolejny off top ale podnieśli mi ciśnienie. Mam nadzieję, że Ola szybko sie odnajdzie cała i zdrowa i nie uciekła z powodu takich złosliwych ludzi jak komentujący w wątku.
Pomyśleliscie jak ta dziewczyna moze się czuc jak czyta wasze komentarze? Może ma depresję? Myślcie.


To samo miałam napisać... :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~On... niezalogowany
30 sierpnia 2015r. o 16:30
Tak, zgadzam się z wcześniejszymi postami... policja w takim małym mieście jak B-c to jedno wielkie kolesiostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo