Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Żak: Chcę miasta obywatelskiego
2900
#falco nieaktywny
8 października 2014r. o 21:17
Joanno :)
od kilku lat ''olewam '' wybory i mam dziką satysfakcję że ja do tego dziadostwa jakie nas otacza, palca nie przyłożyłem
dlatego krytykowałem i krytykować będę nadal WASZE wybory chociaż trudno nazwać to wyborami bo od lat wybieracie te same mordy po uszy upaprane w politykietskim g...e nie ucząc się na błędach ale z maniakalnym uporem je powielając
kiedy wybierzecie dobrze ,kiedy zauważę że wybraliście kogoś kto naprawdę coś robi dla was mieszkańców czy jak kto woli ,obywateli (czyli dla mnie też) wtedy wyglancuję buciki i pójdę na wybory... :) dopóki jednak tego nie zobaczę ,dopóki za obietnicami nie pójdzie czyn a tylko pieprzenie kolejnych bzdur będę olewał wszystkie wybory :]

żyje mi się dobrze i spokojnie bez uczestniczenia w tych ''spędach'' i bawię się obserwując wszelkie palenie ''tęcz'' walkę z ''komuchami'' wyjaśnianie ''zamachu'' smoleńskiego czy ''wychowywanie'' młodzieży przez biskupów ;)
to już taka polska ''normalność'' i zastanawiam się niekiedy czy ja nie rozumiejąc wszystkich tych zmian jestem normalny czy już nie... :D
sorki za sformułowanie ale ''wisi'' mi Kaczyński,Miller czy Tusk z Korwinem
ani ja ani żadne z nas nie będzie miało z tego przysłowiowej ''kromki chleba''
życzę Ci dokonania właściwego wyboru a sobie...wiem czego życzę :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cofal niezalogowany
8 października 2014r. o 21:56
falco napisał(a): Joanno :)
od kilku lat ''olewam '' wybory i mam dziką satysfakcję że ja do tego dziadostwa jakie nas otacza, palca nie przyłożyłem
będę olewał wszystkie wybory :]



Właśnie "olewając" wybory jak najbardziej bierzesz w nich udział i przykładasz wszystkie palce do tego "dziadostwa". Nie wspierasz tych opcji które są w opozycji do aktualnej władzy, nie masz własnego zdania, godzisz się na "dziadostwo", które dzięki takim jak ty "olewaczom" spokojnie trwa sobie dalej!
Do krytyki stanu Państwa czy miasta nie masz więc żadnego moralnego prawa. Tak jak jak nie grając w toto-lotka nie masz prawa narzekać że nie wygrałeś. :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 października 2014r. o 22:17
życie nauczyło mnie tego że nie ufam już żadnym ''opozycjom''
kiedy taka dojdzie do władzy nagle o społeczeństwie dzięki któremu ją posiadła nagle o nim zapomina

patrz- Wałęsa

popierały go miliony a teraz?...miliony są bez pracy :>
nie pisz mi o moralności a szukaj jej o tych na stołkach ;)
w tym przypadku mam jej od nich więcej :) bo ja piszę co myślę a oni myślą jak cię oszukać ,czym omamić, byś tylko potuptał i oddał swój głos właśnie na nich...
ja do tego ''przyłożyłem palec''?bzdura
dlaczego dzisiaj 62%społeczeństwa myśli o ''olaniu'' wyborów''
znasz odpowiedz? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 października 2014r. o 23:49
"falco" ty po prostu nic w tej sprawie nie robisz poza gryzmoleniem na internetowym forum. To zwykłe wygodnictwo, lenistwo a tak naprawdę to normalna głupota. Po jaką cholerę narzekasz jeśli nie chcesz niczego zrobić aby coś zmienić. Widocznie dobrze ci tak jak jest. Tacy jak ty winni są panującej rzeczywistości. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlodziezowka SLD niezalogowany
9 października 2014r. o 0:30
~ napisał(a): "falco" ty po prostu nic w tej sprawie nie robisz poza gryzmoleniem na internetowym forum. To zwykłe wygodnictwo, lenistwo a tak naprawdę to normalna głupota. Po jaką cholerę narzekasz jeśli nie chcesz niczego zrobić aby coś zmienić. Widocznie dobrze ci tak jak jest. Tacy jak ty winni są panującej rzeczywistości. :P
TO SLD siega dna razem z Molenda i pociagna WALETA na DNO.Bedac na dnie.TEGO WAM NIE PODARUJEMY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
9 października 2014r. o 3:32
Nie wszystko takie jasne tu jest, dlaczego wasza Platforma Obywatelska boi się w tych wyborach pod swoją nazwą występować. Proszę mi wyjaśnić dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2014r. o 7:18
falco napisał(a): jak to na czym?
''po pierwsze OBYWATELE''...koledzy i koleżanki i najbliższa rodzinka...
czytam i kurna nadal dziwi mnie wasza naiwność... nadal bębnicie ten temat a oni nadal wami ''kręcą''
czując ''koryto'' nawet jakiś tam Molenda wyszedł z nory...
kiedyś to napisałem i powtórzę raz jeszcze
lubicie być kopani w dups....o a być może nie tylko kopani ;)

Żaki ,Molendy,Przemki i Benki tylko zacierają łapki wiedząc że polecicie do wyborów nawet jeśli obiecają wam ''ochłap z pańskiego stołu''
olejcie te wszelkie wybory pokazując im że tak jak oni was olewają odwdzięczacie się podobnym odruchem

Falco to jeden z największych troli na forum / nie chce powiedzieć idiotów/ .Sam nic nie robi i krytykuje wszystkich.Komu w ten sposób oddaje władze ?
poczytam sobie jeszcze jakie to jeszcze ''pierdy '' tu wymyślą... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 października 2014r. o 20:18
Piotrze , wyciągnąłem na wierzch Twój wywiad aby zdać Ci jedno pytanie.

Proszę o merytoryczne uzasadnienie nam sensu istnienia budżetu obywatelskiego..

Jest w tym celu założony specjalny wątek.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza