Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiatowe "Święto Edukacji Narodowej"
~tomek niezalogowany
15 października 2014r. o 9:08
Nagrodzeni nauczyciele, którzy?????. Najważniejsze, że wymieniono wiadomo kogo - święto nauczycieli czy kampania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbyś niezalogowany
15 października 2014r. o 9:17
~tomek napisał(a): Nagrodzeni nauczyciele, którzy?????. Najważniejsze, że wymieniono wiadomo kogo - święto nauczycieli czy kampania.


[img=1413357415_gdhlwvh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Psor niezalogowany
15 października 2014r. o 9:18
Tak nauczyciele, dyrektorzy.... jesteście tylko tłem w kampanii wiadomo kogo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
15 października 2014r. o 11:26
~Psor napisał(a): ... jesteście tylko tłem w kampanii wiadomo kogo.


Kampanie są CO NAJMNIEJ dwie :)
Gdybyś nie zauważył ;)

PS.
(Bolec.Info), proponuję, aby materiały propagandowe bolesławieckiego starostwa oraz PO, jednak "PRZEDRUKOWYWAĆ" za Katarzyną Biegasiewicz :)
Jestem niemalże pewien, że przy takiej OKAZJI nie użyłaby sformułowań typu : "zebrani nauczyciele" oraz "gościnnie" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
15 października 2014r. o 16:02
A jacy nauczyciele zostali wyróżnieni??? Mnie nie interesuje, kto wręczał nagrody i kto przemawiał!! Panowie, wasze nazwiska są już nudne ! Robicie sobie reklamę dzięki nauczycielom, którzy zapracowali sobie sami na swój sukces.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
15 października 2014r. o 16:04
A jacy nauczyciele zostali wyróżnieni??? Mnie nie interesuje, kto wręczał nagrody i kto przemawiał!! Panowie, wasze nazwiska są już nudne ! Robicie sobie reklamę dzięki nauczycielom, którzy zapracowali sobie sami na swój sukces.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szczery niezalogowany
15 października 2014r. o 16:13
Widać tak to już jest , że nie ważne komu ale ważne kto wręczał.
Żenada.
Idą wybory a ja na pewno będę pamiętał na kogo nie oddam głosu. Dziękuję za podpowiedz nazwisk tych celebrytów w informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciekawy niezalogowany
15 października 2014r. o 16:40
A panowie/panie redaktory ślepi i głusi na uwagi komentujących. A może by się trochę wysilić i podać nazwiska tych naprawdę zasłużonych? Nie mówiąc już o jakichś zdjęciach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.