Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja NB "Krew dla narodu"
~zainteresowana niezalogowany
18 października 2014r. o 15:50
Ja zawsze chciałam oddać krew ale słyszałam że w przypadku krwiobusu krew jest pobierana od nas za dziękuję (co nie znaczy że chciałabym sprzedać ją) a następnie do szpitali zostaje właśnie odsprzedana JAK to JEST???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lewak niezalogowany
18 października 2014r. o 17:26
Jeśli coś promuje Narodowy Bolesławiec, to ja na pewno nie wezmę udział w takiej akcji. Dla narodowców nic! Zero! Nawet zainteresowania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 21:49
Krew niema przynależności.Niektórzy się szczycą błękitną ,ale jak dostaną w nos to leci czerwona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 22:08
NIE dla wszelkich oszołomów! :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 października 2014r. o 22:15
Ja tak z innej beczki:
Do tej pory w 2014r oddawałem krew 4 razy i zawsze jakiś problem był z netem,z danymi ,czy innymi komputerowymi rzeczami , co skutecznie paraliżowało działanie krwiobusu :(

Szkoda,że w tak poważnej sprawie nie ma nikogo ,kto ogarnie temat,aby Krwiobus działał bezproblemowo.


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 22:29
~lewak napisał(a): Jeśli coś promuje Narodowy Bolesławiec, to ja na pewno nie wezmę udział w takiej akcji. Dla narodowców nic! Zero! Nawet zainteresowania!
łot lewacka logika, pomyśl sobie, że masz wypadek albo twoja żona lub dziecko ma wypadek, krew leje sie litrami, flaki wiszą, ledwo szyją to prawie martwe truchło, krew jest potrzebna, ale jest tylko krew narodowca i tylko ona sie nadaje. Rozumiem, że twoje dziecko umiera w twoich lewackich ramionach bo krew skażona PATRIOTYZMEM !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8442
#pim nieaktywny
18 października 2014r. o 22:41
Hmm... A może jakaś bezpartyjna akcja zbiórki? Nie żebym była przeciw, tylko chodzi mi o te niepotrzebne złośliwości... Może i ja się wybiorę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~restytuacja niezalogowany
18 października 2014r. o 22:50
pim napisał(a): Hmm... A może jakaś bezpartyjna akcja zbiórki? Nie żebym była przeciw, tylko chodzi mi o te niepotrzebne złośliwości... Może i ja się wybiorę ;)
no to dawaj zabierz sie za to, zrob cos jakes taka mądra, każdy mądruje a nikt dupy nie ruszy, Narodowy Bolec ruszył zad i zrobił cos dobrego dla ogółu nawet lewactwa, a może i jakis zwyro pedo dostanie tą krew
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.