Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polskie jabłka najlepsze
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 19:01
magnum44 napisał(a):
~kajtek napisał(a): Ale słyszałem też opinie, że to straszny "kwach" jest ;)


Przyłączam się do tych opinii.
"Kwach"straszliwy ;)




"Kwach straszliwy" to ty sobie kupujesz z niskiej półki i nazywa się on"wino marki wino"-CYDR jest dla ludzi ,którzy umieją się poznać na wykwintnych napojach,jest super smaczny,niekupażowany,i najlepiej w świecie gasi pragnienie,jest drogi ,może Cię nie stać na kupno i dlatego tak poniewierasz tym wspaniałym wyrobem ,naszym,polskim,ja się ogromnie cieszę ,że w końcu można sobie swobodnie i wszędzie kupić ten cudownie smaczny napój,bo jeszcze nie tak dawno były trudności.Zamiast doceniać.że z polskich jabłek zaczęto w końcu ,jak niegdyś wytwarzać cydr,który gościł na najlepszych stołach i cieszył się powodzeniem,to zaraz wymyślacie od "strasznych kwachów",najlepiej to się "nawalić "w trupa byle czym tanio i skutecznie ,co tam zadawać sobie trudność ,żeby poznać i docenić smak i wartości cydru,nieprawdaż? Nazwa jakaś taka :| Wódka,browar,to brzmi :D ,ale cydr :D :D :P :P Tak ,tak ,to napój nie dla każdego :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 19:30
Cydr jest bardzo smaczny i daleko mu do "kwachola".
Smakuje nieco, jak jabłkowy szampan :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
20 października 2014r. o 20:03
~ napisał(a): "Kwach straszliwy" to ty sobie kupujesz z niskiej półki i nazywa się on"wino marki wino"



Ho, ho, jaki słowotok! Z niskiej półki?
Raczej nie, był wysoko poukładany :D, w ładnej butelce i drogi. Jednak mi nie smakuje i nic na to nie poradzę. :P
„Wino marki wino”, a co to takiego? :P


~ napisał(a): … zaraz wymyślacie od "strasznych kwachów"



Ty natomiast „czepiasz” się mnie i atakujesz, a ja wyraziłam swoją opinię.
Mogę?
Tak! :P

~ napisał(a): … najlepiej to się "nawalić "w trupa byle czym tanio i skutecznie



Nie wiem o co Ci chodzi? :|


~ napisał(a): Nazwa jakaś taka :| Wódka,browar,to brzmi :D ,ale cydr :D :D :P :P



Akurat nazwa CYDR bardzo mi się podoba :)


~ napisał(a): Tak ,tak ,to napój nie dla każdego :P



Z pewnością!
Tobie smakuje, więc życzę rozkoszowania się smakiem tego napoju :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rolnik niezalogowany
20 października 2014r. o 20:07
oj brałbym jom jak silos żyto !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 21:52
magnum44 napisał(a):
~ napisał(a): "Kwach straszliwy" to ty sobie kupujesz z niskiej półki i nazywa się on"wino marki wino"



Ho, ho, jaki słowotok! Z niskiej półki?
Raczej nie, był wysoko poukładany :D, w ładnej butelce i drogi. Jednak mi nie smakuje i nic na to nie poradzę. :P
„Wino marki wino”, a co to takiego? :P


~ napisał(a): … zaraz wymyślacie od "strasznych kwachów"



Ty natomiast „czepiasz” się mnie i atakujesz, a ja wyraziłam swoją opinię.
Mogę?
Tak! :P

~ napisał(a): … najlepiej to się "nawalić "w trupa byle czym tanio i skutecznie



Nie wiem o co Ci chodzi? :|


~ napisał(a): Nazwa jakaś taka :| Wódka,browar,to brzmi :D ,ale cydr :D :D :P :P



Akurat nazwa CYDR bardzo mi się podoba :)


~ napisał(a): Tak ,tak ,to napój nie dla każdego :P



Z pewnością!
Tobie smakuje, więc życzę rozkoszowania się smakiem tego napoju :)




"Wyraziłaś swoją opinię'"- nie wydaje mi się ,powtórzyłaś za kimś po pierwsze a po drugie to uważam ,że opinię można wyrazić przyzwoitszymi słowami, jeżeli tylko "nie smakuje",tu zastał wspaniały napój sprowadzony do bardzo niskiego poziomu w sposób ,który jednak nie nazwę i nie skomentuję.Teraz potrafisz te opinię wyrazić lepiej ,że cydr to ładna nazwa ,ale napój nie musi ci smakować,zgoda ,ok,po co jednak wymyślać od "kwachów,nie uważasz ,że lepiej było by od razu napisać ,że nie jest to smak ,który Ci odpowiada,i tyle? Dziękuję za życzenie,ja się rozkoszuję smakiem różnych cydrów lub napojów na bazie cydru i zachęcam każdego do spróbowania,są świetne. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 21:57
Do niektórych pasuje powiedzenie pies ogrodnika. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 22:05
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 22:15
~ napisał(a): Do niektórych pasuje powiedzenie pies ogrodnika. ;)



No właśnie,sam nie wypije ,ale drugiego odstraszy,zniechęci,najlepiej spróbować i się przekonać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo