Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Charytatywna Zabawa Andrzejka
~lepak niezalogowany
20 października 2014r. o 14:36
a wóda i piwo gdzie? zapewniona miła atmosfera bez wódziaki i piwaki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 16:10
sołtysowa to niech się weźmie za robotę bo tylko imprezy jej w głowie,

jak zwykle przed wyborami impreza charytatywna, jak wszystkie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
20 października 2014r. o 19:33
a był ktoś tam w 2013? proszę o opinie, wybieram sie w tym roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alicja niezalogowany
20 października 2014r. o 19:50
a jaki zespół zagra , bo jakos zapomnieli napisac .?
Jeżeli to ta sama pani sołtys co organizowała Sylwestr w Bożejowicach, to ja dziekuje .
Też miała byc super zabawa a jak sie okazało to zespół jak cie mogę a jedzenia nie było nawet połowe tego co obiecywała. ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
20 października 2014r. o 20:08
a jak nazywał się tamten? tym razem na M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alicja niezalogowany
20 października 2014r. o 20:23
nie pamietam jak sie zespól nazywał , zespól był nawet nie taki najgorszy , chodzi mi o to czy ten sam czy inny .nie fajnie to było z jedzeniem i pani sołtys malo grzeczna.
Byłam na kilku weselach i jest ze cztery fajnie grajace zespoły w okolicy ( nie będe pisac nazw , bo będzie , że reklama )nazwę chcę dla własnej informacji.
Dziwi mnie nazwanie zabawy charytatywną ,kiedy za bilet należy zapłacic 190 zł od pary.Ja rozumiem że przeciez nie za darmo , zapłacic należy , tylko ta podchwytliwa forma.
Pani sołtys powinna sprawdzic co oznacza określenie zabawa,bal charytatywny.
Każda nazwa ma swoją formę i zobowiązuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
20 października 2014r. o 20:59
dziękuję Alicja, dawno nie byliśmy z mężem na takiej zabawie i nie chcielibyśmy się ,,naciąć"

a jaki lokal można polecić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2014r. o 22:37
~alicja napisał(a): nie pamietam jak sie zespól nazywał , zespól był nawet nie taki najgorszy , chodzi mi o to czy ten sam czy inny .nie fajnie to było z jedzeniem i pani sołtys malo grzeczna.
Byłam na kilku weselach i jest ze cztery fajnie grajace zespoły w okolicy ( nie będe pisac nazw , bo będzie , że reklama )nazwę chcę dla własnej informacji.
Dziwi mnie nazwanie zabawy charytatywną ,kiedy za bilet należy zapłacic 190 zł od pary.Ja rozumiem że przeciez nie za darmo , zapłacic należy , tylko ta podchwytliwa forma.
Pani sołtys powinna sprawdzic co oznacza określenie zabawa,bal charytatywny.
Każda nazwa ma swoją formę i zobowiązuje.




Charytatywna nie dla gości tylko dla domu dziecka i koła gospodyń,wy ,uczestnicy tej zabawy stajecie się osobami charytatywnymi płacąc te 190 zł ,które weżmie sobie koło gospodyń i przekaże coś dla domu dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.