Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybita szyba w samochodzie kandydata
~anty niezalogowany
2 listopada 2014r. o 17:58
A ja nigdy nie oddam głosu na Żaka, chociaż uważam, że każdy głos oddany przeciwko Romanowi jest głosem oddanym najlepiej, jak można było oddać. Ale wracając do Żaka -- montowałem kiedyś reklamę na terenie miasta Bolesławiec i tam potrzeba było podpisu Pana Żaka. Ten zas..... tak mnie potraktował, że masakra. Ciągle stękał i w ogóle obrażony, że mu się du.... zawraca. Masakra jakaś! Jest to tzw stary urzędnik, który myśli, że każdy petent na kolanach musi się kajać. Za takie traktowanie petentów- mówię NIE !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12786
#Piotr Żak nieaktywny
2 listopada 2014r. o 18:25
Do Pana - anty . Widocznie projekt reklamy był krzykliwy i niepasujący do otoczenia (grunty miejskie). Zapraszam Pana do zamieszenia projektu reklamy w internecie i poddania go krytyce obywatelskiej. Obywatelski Bolesławiec - mój program wyborczy jest także dla Pana. :)

www.piotrzak.boleslawiec.pl, FACEBOOK- www.facebook.com/architektpiotrzak,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RAZEM DO SWIETLANEJ PRZYSZŁOŚCI niezalogowany
2 listopada 2014r. o 19:04
Brawo Panie kandydacie,tak trzeba traktować intruzów .Przychodzi taki intruz naruszający spokój urzędu i to jeszcze z żądaniami.No weź i mu podpisz.Herbata stygnie palić się chce a on łazi po urzędzie ,jakby nie miał nic do roboty.Ma Pan mój głos.Tak w sumie to Pańska rodzina i ja to będzie nas razem z 5 wyborców. :D Damy klakierom nauczkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty niezalogowany
3 listopada 2014r. o 9:25
Jeżeli chodzi o mój projekt, to został przyjęty w takiej formie w jakiej przyniosłem bez żadnych zmian. Chodzi tylko o podejście Pana do ludzi jako petentów, typu przyszedł chłop do cara i mu 4 litery zawraca. A krzykliwe i żenujące jest Pana tłumaczenie - poza tym szans na wygraną Pan nie ma i dobrze. Teraz zanim Pan pogardzi człowiekiem to się zastanowi, że może to być w przyszłości wyborca,
jak to się mówi " pokorne ciele 2 matki ssie" . Niech urzędasy w końcu zrozumieją, że żyją z nas podatników i są dla nas a nie my dla nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
5 listopada 2014r. o 15:02
Racja dosyć urzędasów i zmanierowanych nauczycieli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 15:25
Piotr Żak napisał(a): Do Pana - anty . Widocznie projekt reklamy był krzykliwy i niepasujący do otoczenia (grunty miejskie). Zapraszam Pana do zamieszenia projektu reklamy w internecie i poddania go krytyce obywatelskiej. Obywatelski Bolesławiec - mój program wyborczy jest także dla Pana. :)
projekt krzykliwy a moze urzedas zbyt pazerny? nie wydaje mi sie ze przy ławkach kolo koscioła bobera i ławce w rynku i tej szajce w samorządzie i ratuszu jakikolwiek projekt jest wystarczajaco krzykliwy zeby rywalizowac z ta patologia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 15:33
Mnie też kiedyś zniszczyli samochód ale...ee tam, wszystko napisano :D
~ napisał(a):
- a od milicji powinieneś dostać pismo o umorzeniu sprawy w tym samym dniu kiedy złożyłeś doniesienie.
Więc Piotr powiedz mi jaki ty jesteś społecznik i dlaczego akurat ty taka znana persona i wyklejona poniżej pasa Stasika i Kwaśniewskiego miał byś być moim kandydatem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 15:38
Źle mi się cytat stworzył. Do Pana Żaka osobiście nic nie mam ale wygląda na sympatycznego gościa...niszczenie czyjegoś mienia to głupota i współczuję bo byłem w podobnej sytuacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza