Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Proces sądowy Roman vs. Żak zakończony
2900
#falco nieaktywny
13 listopada 2014r. o 10:46
ja nie napisałem o sympatii do Ratusza tylko o jakby ''stonowaniu'' wypowiedzi a to różnica :) być może się jednak mylę...
ja również jestem przeciw lokalnej polityce a to z prostego powodu..
ludzie obecnie ją'' uprawiający'' niewiele mają wspólnego z prawdziwą polityką której zadaniem powinno być działanie na korzyść miasta i jego obywateli a jak jest każdy widzi...
nie mam też złudzeń że jakakolwiek ekipa która osiągnie sukces czyt. ''władzę'' zmieni to miasteczka w Eden
czy to będzie Małkowski ,Król czy Moszczyński pociągnie za sobą kolegów
chciałbym z jednego powodu pańskiej wygranej :)
chciałbym zobaczyć kto z obecnych ''przeciw'' jawnie by się zeszmacił dzisiaj ''wieszając psy'' na pańskim ugrupowaniu ale pózniej zmienił by barwy byle trwać przy korytku... mówią że ''tylko świnia nie zmienia poglądów'' ale też i każda z nich kończy na rzeznickm haku więc perspektywa...żadna :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zz niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:18
Gratulacje dla kandydata Żaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 listopada 2014r. o 11:24
falco napisał(a): ja nie napisałem o sympatii do Ratusza tylko o jakby ''stonowaniu'' wypowiedzi a to różnica :) być może się jednak mylę...
ja również jestem przeciw lokalnej polityce a to z prostego powodu..
ludzie obecnie ją'' uprawiający'' niewiele mają wspólnego z prawdziwą polityką której zadaniem powinno być działanie na korzyść miasta i jego obywateli a jak jest każdy widzi...
nie mam też złudzeń że jakakolwiek ekipa która osiągnie sukces czyt. ''władzę'' zmieni to miasteczka w Eden
czy to będzie Małkowski ,Król czy Moszczyński pociągnie za sobą kolegów
chciałbym z jednego powodu pańskiej wygranej :)
chciałbym zobaczyć kto z obecnych ''przeciw'' jawnie by się zeszmacił dzisiaj ''wieszając psy'' na pańskim ugrupowaniu ale pózniej zmienił by barwy byle trwać przy korytku... mówią że ''tylko świnia nie zmienia poglądów'' ale też i każda z nich kończy na rzeznickm haku więc perspektywa...żadna :D


Panie Janku , nie ukrywam że jest mi miło że doczekałem chwili w której okazał Pan dla mnie życzliwość.
Pozwalam sobie jednak zaprotestować.
Ja nigdy i nigdzie nie zabiegałem o dobro Bolesławca.
Ja wszystkie siły kieruję dla dobra Bolesławian.

Poprzez to że brak jest JEDNOZNACZNEJ WYKŁADNI SŁÓW -- MIASTO I PAŃSTWO
Pewna grupa ludzi nadużywa tych sloganów.
Na przykład " MY DZIAŁAMY W INTERESIE MIASTA " - Jednak nie ma wykładni co to jest miasto .Czy to mieszkańcy i ich infrastruktura ? Czy urzędy i stan kasy samorządowej ?

To bardzo poważny i znaczący szczegół .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~8D niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:34
Od wielu lat odwiedzają mnie znajomi z drugiego końca Polski. Akurat w trakcie święta ceramiki. Twierdzą iż co roku Bolesławiec wygląda coraz gorzej a święto przeradza się w jarmark.Kiedyś jechali kilkaset km na Bluesa a w tym roku jak im pokazałem miejsce tej imprezy na boisku w Kruszynie to był dla nich szok.
To rządy Romana i jego dworu topią te dwie sławiące Bolesławiec imprezy. Naprawdę czas na zmiany.
Piotr Roman i jego dwór opłacany z miejskiej kasy od pewnego czasu dba tylko o swoje interesy.Żak miał rację, potrzebne na to pieniądze wyciąga z naszych kieszeni serwując nam maksymalne podatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:37
~Jan Serce napisał(a): Ciekawe czy redaktor G. o tym napisze?
Moze Grazynka machnie zgrabna pointe ....



autor próbował użyć bardzo brzydkich słów.....bla bla bal

w stosunku do redaktora klakiera G. i nadwornej klakierki urzędu miasta - Pani H. nie wolno ożywać brzydkich słów z uwagi na naruszenie ich BOSKOŚCI osobistej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:41
Większości chodzi o władzę i stałą pensję na 4 lata.
Zadłużenie szpitala powiatowego to kwota równa tej, którą starostwo dało na remont nowej siedziby dla urzędników.
Więc jak się mają obietnice że będziemy dbać o to by pieniądze wspólne wydać rzetelnie i prawidłowo.

[img=1415873714_oa9lewd.jpg]



Miasto zadłużone a nagrody są rozdawane za co?
za to że nie dopuścili do większego zadłużenia?
Czy za dobre zarządzanie i dochody spółek miejskich?

http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=92476&strona=last
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:42
PiSzU napisał(a): Od wielu lat odwiedzają mnie znajomi z drugiego końca Polski. Akurat w trakcie święta ceramiki. Twierdzą iż co roku Bolesławiec wygląda coraz gorzej a święto przeradza się w jarmark.Kiedyś jechali kilkaset km na Bluesa a w tym roku jak im pokazałem miejsce tej imprezy na boisku w Kruszynie to był dla nich szok.
To rządy Romana i jego dworu topią te dwie sławiące Bolesławiec imprezy. Naprawdę czas na zmiany.
Piotr Roman i jego dwór opłacany z miejskiej kasy od pewnego czasu dba tylko o swoje interesy.Żak miał rację, potrzebne na to pieniądze wyciąga z naszych kieszeni serwując nam maksymalne podatki.


...np. pobierając haracz ( niespotykany gdzie indziej) w wysokości 561,60 zł od rodzin osób zmarłych za "fikcyjne" czynności administracji cmentarza ( tzw. czynności ewidencyjne i wskazanie i "nadzór" miejsca pochówku). A to tylko jest wierzchołek "góry lodowej"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 12:05
brawo dla Piotra Zaka!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.