Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kampania toczyła się na Bolec.Info
~Malkon niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:06
Wprawdzie P. Roman nie jest człowiekiem z mojej bajki. Jednakże proszę wskazać wśród kandydatów człowieka, który no może z wyjątkiem P.Żaka oprócz targowania się powiedziałby co chce zrobić , w jaki sposób, skąd pozyska środki na realizację potrzeb i wygód mieszkańców. Jeżdżąc po kraju widzę różnice w wyglądzie miast i miasteczek. W wielu miejscach odnosi się wrażenie, że czas zatrzymał się w 1990 roku. Bolesławiec jest miastem gdzie okres po wejściu do UE został bardzo dobrze wykorzystany. Mimo różnych uwag pod adresem obecnego włodarza miasta. To za jego prezydentury powstała i rozwija się WSSE. Miasto zmienia na korzyść swoje oblicze. To że nie wszyscy są zadowoleni, to mogę jedynie dodać, że "nie od razu Kraków zbudowano".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magister z Kościuszki niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:09
~ napisał(a): wszyscy goście przyjeżdżający do mnie są zachwyceni przemianą Bolesławca a ja nie wstydzę się wyjść z nimi wieczorem na miasto


Jak mówi stare bałkańskie przysłowie: "Buty zawsze muszą być czyste, a dupsko może być już lekko obes.ran.e, bo żaden gość w majty zaglądać Ci nie będzie"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gg niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:42
Romek już tyle zrobił, że spokojnie może odejść. A to znaczy, że może być tylko lepiej:) Pora zrobić wielkie wietrzenie w Ratuszu i nie tylko. A dla portalu gratulacje za gruntowne informacje o wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CIEKAWY niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:46
~ napisał(a): wszyscy goście przyjeżdżający do mnie są zachwyceni przemianą Bolesławca a ja nie wstydzę się wyjść z nimi wieczorem na miasto

I CO PO 15 MINUTACH WRACACIE NA CHATE DALEJ PIC ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 10:02
~ napisał(a): Do mnie przyjechali znajomi po 14 latach niebycia w Bolesławcu , to też popadli w zachwyt jak wyglada miasto .
Picuje się Rynek,a obrzeża Bolca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~winny niezalogowany
14 listopada 2014r. o 10:59
moim zdaniem zmienił się prawie cały bolesławiec i to na 100 % na lepsze...bez dwóch zdań ...tak gdzie wlasność podlega powiatowi to sami wiemy jak to wygląda...także tylko Roman i to po to żeby ściągnąć kasę z ostatniego programowania i nie popsuć rozpoczętych inwestycji i planów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to_ja niezalogowany
14 listopada 2014r. o 11:05
widać,że urzędasy z opzji Romana zamiast pracować za nasze pieniądze,laureczki rodem z Barei tworzą"łubudubu,niech nam żyje ...." :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ggg niezalogowany
14 listopada 2014r. o 11:09
Głosuje na MAŁKOWSKIEGO, cza na zmiany, dobre zmiany, Roman juz sie zastał, obrósł w piórka, dość! a jego DWÓR pański jest doprawdy nie do zniesienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.