Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy osoby ranne w wypadku
116
#moderator nieaktywny
28 listopada 2014r. o 18:32
falco napisał(a): osobówka z vanem...
niezłe walnięcie było co widziałem po szkodach ...
mam kilka fotek ale nie chce mi się w tej chwili zrzucać do kompa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
28 listopada 2014r. o 18:47
W tym miejscu wystarczy postawić fotoradar i wypadków nie będzie. Jak widzę tych bezmyślnych co zapieprzają w tym miejscu to aż włos się jeży. Tych dzisiejszych to zapewne oślepiło słońce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bis niezalogowany
28 listopada 2014r. o 18:55
To moze odrazu policję z suszarą za rogiem postawić??? Wtedy dopiero byłby dochód. A moze po prostu światła zamontować albo skrzyżowanie przerobić na rondo ? No tak... Tylko po co? Wydawać kasę zamiast zarabiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
28 listopada 2014r. o 18:56
Ile na tym fatalnym skrzyżowaniu ma byc jeszcze wypadków ( a może czekają na trupy) aby zrobic tam swiatłam lub inne rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 listopada 2014r. o 19:04
no...nie muszę wklejać swoich fotek robionych fonikiem starej ,bardzo starej generacji (starszej niż ja sam :D )
fotoradar byłby tam pomocny... ;)


Dopisane 28.11.2014r. o godz. 19:04:

rondo? :| ..w tym miejscu?

jesteś kierowcą? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
28 listopada 2014r. o 19:18
dawaj te foty

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 listopada 2014r. o 19:28
/a co rondo to zly pomysl? Za krec isty kierowco pomyśl to nie boli!!!!!!!!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca zawodowy niezalogowany
28 listopada 2014r. o 19:38
Witam kierowców nie ma potrzeby dodatkowych urządzeń , tam jest 50 km,i świetlny znak pokazujący prędkość jadąc od ronda z góry , tylko dostosowanie sie do przepisów wystarczy i uruchomienie wyobrażni sie tu kłania , nie przestrzegają tego kierowcy i mają bigosik , pozdrawiam. !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.