Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Boją się opinii własnych pracowników?
4669
#Shakur nieaktywny
2 grudnia 2014r. o 15:25
Zdjęcie nie jest istotne.

Bardziej mnie bawi, że dziś widziałem jak korzystano tam z Facebooka i YouTube'a bez problemów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 16:31
Shakur napisał(a): Zdjęcie nie jest istotne.

Bardziej mnie bawi, że dziś widziałem jak korzystano tam z Facebooka i YouTube'a bez problemów :)


Zdjęcie może jest istotne, bo przedstawia szpitalną kuchnię. Czyżby w tym budynku redaktor widział jakoweś a'propos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 grudnia 2014r. o 16:40
Zdjecie nie ma znaczenia - tylko wizualizuje wiadomosc (engine portalu wymaga dodania zdjecia/grafiki do informacji).

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 16:50
Dzięki za wyjaśnienie, bo już myślałem, że to zdjęcie jest zintegrowanym elementem informacji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~abc niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 16:55
Popieram blokadę innych stron niż zawodowe. W domu każdy może przeglądać co chce. W pracy się pracuje. Dziwię się, że znajdują się oburzeni decyzją dyrekcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 16:57
Nie wiem o co tutaj chodzi. Do pracy przychodzi się żeby pracować a nie serfować w internecie czy oglądać telewizję. Komputer ma być narzędziem a nie zabawą, rozrywką. Odnośnie internetu to powinien on być dostępny, ale w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonywania czynności wynikających z charakteru pracy.Telewizory na dyżurkach to niezła rzecz, ale przekleństwo dla pacjentów, którzy w czasie gdy personel ogląda interesujący ich serial zapragną ich pomocy. Stopień niezadowolenia w tych momentach personelu jest różny.Zastanawia mnie dlaczego pracownicy o ile się nudzą w pracy, nie zwrócą się do swojego szefostwa o dołożenie im obowiązków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
2 grudnia 2014r. o 17:02
~abc napisał(a): Popieram blokadę innych stron niż zawodowe. W domu każdy może przeglądać co chce. W pracy się pracuje. Dziwię się, że znajdują się oburzeni decyzją dyrekcji.


Wydaje mi sie, ze tu chodzi o wybiorcze blokady. Blokada na Bolec.Info tak, ale nie na onet, nie na youtube, nie na facebook. Stad zapewne to oburzenie pracownikow.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 17:18
Pewnie fejsa im też odcięli i teraz nuda w robocie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.