Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Ocice” zaśpiewały w Warszawie
~ferd niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 10:32
Ło Matko Gumieroki w stolicy ..................a co niech wiedzą że istnieją he he .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
3 grudnia 2014r. o 16:49
O! Nawet jakaś potańcówka była.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majka niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 17:52
brawo kochamy was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec gminy niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 17:57
a mnie zastanawia jeden fakt. jadąc do pracy i z pracy codziennie mijam starą świetlicę w ocicach i często gęsto odbywają się tam spotkania, a w tej miejscowości jak mogliśmy czytać na bolecinfo niedawno oddano nowy dom ludowy. jak się zorientowałem jest tam miejsce dla zespołu, spotkań kulturowych mieszkańców bo i poto ją wybudowano. i ja się pytam czy nasza gmina jest tak bogata aby utrzymać dwa obiekty...??? podatki i media kosztują a z własnej kieszeni nikt nie płaci. Jak mają się czuć inne miejscowości które mają tylko jedną salę... czy OCICE są tym jakoś faworyzowane, czy są lepsze niż inni.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec gminy niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 17:58
a mnie zastanawia jeden fakt. jadąc do pracy i z pracy codziennie mijam starą świetlicę w ocicach i często gęsto odbywają się tam spotkania, a w tej miejscowości jak mogliśmy czytać na bolecinfo niedawno oddano nowy dom ludowy. jak się zorientowałem jest tam miejsce dla zespołu, spotkań kulturowych mieszkańców bo i poto ją wybudowano. i ja się pytam czy nasza gmina jest tak bogata aby utrzymać dwa obiekty...??? podatki i media kosztują a z własnej kieszeni nikt nie płaci. Jak mają się czuć inne miejscowości które mają tylko jedną salę... czy OCICE są tym jakoś faworyzowane, czy są lepsze niż inni.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka gminy niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 19:13
Mieszkancy Ocic sami wybudowali salke, w ktorej odbywaja sie próby itp.Faktem jest, ze gmina dała materialy itp.Odbywaja sie tam też inne różne uroczystosci więc wszystko się zwraca.A jesli ktoś ma watpliwosci to może powinien skontaktowac sie z Panią sołtys, która na pewno sprawę wyjaśni. Pozdrawiam:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGATKA niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 19:55
Gratuluję występu rozśpiewanym Ocicom - w fajowej wiosce niedługo będę mieszkać.
Pozdrawiam mieszkańców i przyszłych sąsiadów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 20:09
~mieszkanka gminy napisał(a): Mieszkancy Ocic sami wybudowali salke, w ktorej odbywaja sie próby itp.Faktem jest, ze gmina dała materialy itp.Odbywaja sie tam też inne różne uroczystosci więc wszystko się zwraca.A jesli ktoś ma watpliwosci to może powinien skontaktowac sie z Panią sołtys, która na pewno sprawę wyjaśni. Pozdrawiam:-)


tylko gmina czy mieszkańcy utrzymują ten obiekt... jest nowo powstała sala owiele bardziej reprezentatywna więc poco łożyć na dwa obiekty...czy jesteśmy aż tak bogaci???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.