Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podwyżka dla Roberta Relicha
~~jo niezalogowany
25 listopada 2016r. o 7:16
2.500 EUR taki dumny jesteś żadna rewelacja zarób cwaniaczku 6000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 10:31
~ napisał(a):
~~ccc napisał(a): a niech ma o 50 000 za darmo nie dostaje a ty Czytelniku rób dalej za 1000 i narzekaj za robotę się wziąść a nie w portfel zaglądać komuś leniu


Czy znajdzie się kandydat na burmistrza, który zna życie, wie co to trud wychowania rodziny ? , co to znaczy chore dziecko , co to znaczy opłacić wszystko ?.
Czy o tym może coś wiedzieć syn oficera Milicji lub były celnik ?

Przecież oni wyglądają jak pączusie w maśle, oni nigdy nie zaznali głodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 10:35
~~jo napisał(a): 2.500 EUR taki dumny jesteś żadna rewelacja zarób cwaniaczku 6000

2,500 euro to ja zarabiam w Polsce i to na pół etatu. :P Jak dla mnie to rewelacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
25 listopada 2016r. o 12:31
u Alexa mozliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 12:48
~~ja napisał(a): u Alexa mozliwe

Tak bo mam 30 centymetrowego :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
25 listopada 2016r. o 14:03
Tak dziurę w d.u.p
i.e
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 14:25
~~ja napisał(a): Tak dziurę w d.u.p
i.e

Taką dziurę to ty masz cfelu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2016r. o 16:57
Fajnie temat rozmydlony ale gdzie można zarobić tyle co burmistrz czyli około 1,5 miliona za dwie i trochę kadencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza