Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Udana akcja na wodzie
~bul niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 19:08
i dziwić się że to państwo to dno skoro przeznacza się tysiące złotych na ratowanie kaczki a w szpitalach ludzie głodują...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 19:26
Oj,jak to dobrze ,że zostanie wyleczony,że udało się go schwytać,brawo dla panów. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staszek Ptaszek niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 19:28
To idź ratuj ludzi.
Fajne chłopaki fajnie uratowali zwierzaka.
Ja tam wole wydać 1000zł na łabędzia z moich podatków niż 100zł na twoją chorobę.
Oficjalnie stwierdzam, że cała kwota na tę kaczkę poszła z moich podatków.
Więc odpipajcie się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~morbi niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 19:43
Wypraszam sobie, ;) ja uważam za zaszczyt ,że z moich pieniędzy coś skapło na łabędzia,tak ,że proszę sobie nie pochlebiać ,że tylko z twoich. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 19:46
~bul napisał(a): i dziwić się że to państwo to dno skoro przeznacza się tysiące złotych na ratowanie kaczki a w szpitalach ludzie głodują...
jakas dziwna ta kaczka jest :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
11 grudnia 2014r. o 20:29
~ napisał(a): jakas dziwna ta kaczka jest :P

W tekście mamy : "O problemach i pierwszej próbie schwytania bociana prowadzona była 27 listopada 2014 roku Ze złamanym skrzydłem wtedy łabędzia nie udało się schwytać."

Więc to jest bocian, lub łabądź raczej :D
Hmmm, a może kaczka ...

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~"Łabądź" niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 20:39
Cytuję:"O problemach i pierwszej próbie schwytania bociana prowadzona była 27 listopada 2014 roku Ze złamanym skrzydłem wtedy łabędzia nie udało się schwytać."

Poziom i fachowość pana "redaktora" jak zawsze mnie rozbraja... :)
To,że pisze niestylistycznie to norma - ale jak z łabędzia zrobić BOCIANA... :)
No cóż jaki portal - tacy "dziennikarze"...!!!
Jak można nie przeczytać tego co się pisze na forum...???

Ps: Z pewnością nie pierwszy to raz i nie ostatni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 21:19
Piękne zdjęcia, bardzo udana akcja Gratulacje, także dla Latocha. Jego łódka pomogła. Ukłony i podziękowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.