Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oddział zakaźny otwarty
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 12:58
~ napisał(a): I co z teo, jak trzeba czekać min pół roku aby położyć się na oddział.
Smiechu warte :] No chyba, że sypniesz w łąpę to łóżko się znajdzie. Co za chory kraj !


Coś się tak przejął? Ebolę złapałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 17:21
A po co ordynatorowi łazienka z prysznicem w jego pokoju urzędowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 19:32
Nareszcie coś zrobili z tym oddziałem. Niedawno leżała tam moja siostra. Strach, że takie warunki mogły być w szpitalu i to w zakaźnym. Nawet wspaniała opieka pielęgniarek i lekarzy nie mogła zatrzeć nieprzyjemnych wrażeń widoku sal, łazienek i korytarzy.
A odnośnie ordynatora to dawno nie spotkałam tak przychylnego pacjentowi lekarza, no jest jeszcze drugi taki lekarz: pani doktor Krzywdzińska z przychodni doktora Żuka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 19:53
Fakt, ordynator to niespotykanie miły lekarz. Pierwszy raz spotkałem tak fajnego lekarza.
Personel też fajny i zgrany.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robespiere niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 22:23
Wygląda świetnie.Mam nadzieję,ze fachowców nie zabraknie,znaczy się, znających się na sztuce lekarskiej.Bo jeśli chodzi o bolesławiecką ortopedię,to ok.80% pacjentów trafia do Centrum Miedziowego do Lubina ,oczywiście do poprawki po "bolesławieckich niedouczonych lekarzach".Ordynator lubińskiej ortopedii,pan doktor Michalski wie to najlepiej.Ileż było tych poprawek,a ile przypadków ,zaniedbanych przez bolesławieckich ortopedów zagrażało życiu pacjenta.Nie polecam.Lubin to tylko 60 km od Bolesławca.Warto tam się leczyć,bo są tam fachowcy.Mam nadzieję ,że oddział zakaźny bedzie na odpowiednim ,wysokim poziomie.Tego życzę każdemu,bo nie ma nic gorszego jak" amatorszczyzna,bądź niedouczenie" w służbie zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oburzające niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 13:25
~ napisał(a): I co z teo, jak trzeba czekać min pół roku aby położyć się na oddział.
Smiechu warte :] No chyba, że sypniesz w łąpę to łóżko się znajdzie. Co za chory kraj !





Czy to ty czekałęś pół roku na łóżko?. Dziwne, bo mnie przyjęli od razu bez dawania w łapę za łóżko. Komu dałeś tą łapówkę, bo na pewno nie ordynatorowi, lekarzowi z powołania, prawdziwemu lekarzowi. Myślę że takiego nieudacznika jak ty ordynator nie przyjąłby na ten oddział z powodu braku podstaw do leczenia na oddziale zakaźnym, a skierowałby na oddział psychiatryczny. Pozdrawiam cały personel oddziału i cieszę się, że teraz macie Państwo bardzo dobre warunki do pracy, a pacjenci odpowiednie warunki do leczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OCH OCH niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 13:31
~` napisał(a): A po co ordynatorowi łazienka z prysznicem w jego pokoju urzędowania





A po to żeby po wizycie w twoim pokoju i po zbadaniu ciebie mógł się zdezynfekować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
14 grudnia 2014r. o 16:29
"oddział zamknięty", czy wierzysz we wszystko, co przeczytasz? Znajomy znajomej coś powiedział, a ktoś inny o tym napisał...
A jeśli wierzysz, zawsze noś przy sobie witaminę C, bo nie wiadomo, kiedy ograniczą Ci dostęp do niej :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza