Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa odsłona oddziału ING w Bolesławcu
~ niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 17:37
"To, że nowe instytucje finansowe chętnie przyjeżdżają do Bolesławca cieszy mnie bardzo, bo to oznacza, że nasze miasto szybko się rozwija. Mam nadzieję, że zdrowa konkurencja także w obszarze bankowym przyniesie naszym mieszkańcom dużo korzyści – dodaje."

a to nie jest tak że ludzie nie maja wyjścia i muszą brać kredyty nawet na leczenie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
17 grudnia 2014r. o 17:41
nie ma zadnej konkurencji bo wszystkie banki sa niemieckie
monopol bankowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sąsiad niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 18:22
W końcu koniec remontów..... makabra wiercenie!! stukanie dzień w dzień nawet w niedziele.Szklanki dzwoniły w szafkach dziecko się bało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klient niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 22:05
Ale i tak mimo wszystko najlepszy jest BGŻ przy ulicy Sierpnia 80
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
17 grudnia 2014r. o 22:20
nie wiem jak BGZ ale ING zaskoczyl mnie warunkami kredytu. tez myslalem ze banki maja kosmetyczne roznice. a roznią sie sporo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aldona niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 1:05
Bank Tragedia ! Ten cały remont. Brak możliwości wpłacenia pieniędzy na Konto żadnej informacji o planowanym remoncie.
Tragedia. W pomieszczeniu bankomatu mieszka sobie bezdomny.
Smród jak w murzyńskiej chacie, uciekłam w podskokach.
A jutro po 7 latach współpracy z tym bankiem uciekam sobie do innego. Żegnam ING bez żalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 1:16
Co robi tam burmistrz w czasie pracy? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
18 grudnia 2014r. o 6:37
fobiak napisał(a): nie ma zadnej konkurencji bo wszystkie banki sa niemieckie
monopol bankowy


ten akurat holenderski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.